Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 1

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

Zbliża się koniec umowy na Neostradę, więc czas na przedłużenie. Przy ofercie jaką "wyklikałem" na stronie Orange pojawia się FunBox 2.0 (obecnie mam zwykły FunBox) - czy rzeczywiście czeka mnie wymiana sprzętu? W jaki sposób (i kiedy) miałbym zwrócić stary sprzęt?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 1

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

Jeżeli kogoś zainteresuje - przy przedłużeniu umowy - mimo wybrania FunBoxa 2.0 w formularzu zamówienia, mając działającą starszą wersję - nie ma konieczności wymiany. Jest możliwość podmiany bezpośrednio w salonie Orange w razie problemów ze starszym sprzętem. Tajemnica rozwiązana 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

Modem wymienia się tylko jeżeli podisujesz umowę na szybszą Neostradę przy której stary nie daje rady.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

Akurat przy zamówieniu przez www czasem też można wymienić. Na maila po złożeniu powinieneś dostać info. Ew. złóż zamówienie przez infolinię e-sklepu 510700700.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 1

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

Dzięki za informacje, złożę zamówienie i zobaczę co się stanie 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

@pit1981 jeżeli nowa umowa wiązałaby się z wymianą sprzętu to możliwe są dwa rozwiązania. Pierwsze wizyta techników, którzy wymienią urządzenie. Drugie sam oddajesz funboxa do najbliższego salonu Orange.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 1

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

Przedłuzenie umowy na tych samych warunkach, jedyne co mnie zbiło z tropu, to wybór modemu przy składaniu zamówienia (bo tylko nowszy model do wyboru). Jeżeli wymiana nie będzie konieczna lub na podmiankę pojawią się technicy, to mi odpowiada. Gorzej, kiedy konieczne byłoby pofatygowanie się do salonu Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

@pit1981 zwrotu urządzenia można dokonać wysyłając paczkę. Opis jest tu.

Wprawdzie jest tam mowa o zwrocie urządzenia po zakończeniu umowy, ale jak sądzę, to co napisałem wcześniej. Najczęściej instalacja nowego Funboxa robiona jest przez techników. Uważam również iż opisana procedura zwrotu przez paczkomat albo samodzielną wysyłkę paczki dotyczy zwrotu każdego urządzenia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

Ja bym nie zwracał sprzętu na własną rękę - jak masz oferte pakietową - zwrot sprzętu = rezygnacja z usługi z karą.

 

Najlepiej upewnij się na BOK jak u Ciebie sytuacja wygląda.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

Oczywiście @pit1981 nie śpiesz się ze zwrotem, tylko złóż zlecenie, poczekaj na umowę i jeżeli będzie Ci przysługiwał Funbox2, to wtedy będziesz zobowiązany oddać dotychczasowy.

Anonim

Nie dotyczy

Zwrot modemu przy przedłużeniu umowy

W razie gdyby nie chcieli Ci wymienić routera na nowy to wymów umowę na jeden dzień, oddaj stary sprzęt, a na drugi podpisz nową, wówczas dostaniesz wszystko new 😜