Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwiększenie prędkości do 600Mb/s i wysoki rachunek


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 17
  • 0

Zwiększenie prędkości do 600Mb/s i wysoki rachunek

Cześć.

Jakiś czas temu zwiększyłem prędkość z 300Mb/s do 600Mb/s. Dziś logując do mój orange mam do zapłaty 150zł (po rabatach ~129). ktoś miał podobnie ?

7 ODPOW. 7

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zwiększenie prędkości do 600Mb/s i wysoki rachunek

@Nano  sprawdź czy nie są to czasem 2 rachunki, być może w systemie nie była na czas odnotowana poprzednia wpłata i rachunki poprzedni i bieżący nałożyły się na siebie. 

Anonim

Nie dotyczy

Zwiększenie prędkości do 600Mb/s i wysoki rachunek


@Nanonapisał(-a)

Cześć.

Jakiś czas temu zwiększyłem prędkość z 300Mb/s do 600Mb/s. Dziś logując do mój orange mam do zapłaty 150zł (po rabatach ~129). ktoś miał podobnie ?


Błąd systemowy, wypada zrobić zgłoszenie poprzez czat czy telefon 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Zwiększenie prędkości do 600Mb/s i wysoki rachunek

@Nano  warto to wyjaśnić na infolinii, bo nie dość, że wyższa opcja kosztuje drożej, to jeszcze dochodzi element dopłaty wyrównania za okres tej części abonamentu, kiedy prędkość już była wyższa... Czyli uporządkowanie według cyklu rozliczeniowego. Zawsze warto zerknąć w aplikacji MojOrange w zakładce faktury.. Tam powinno być szczegółowe rozliczenie. Można też sprawdzić  to rozliczenie w fakturze elektronicznej


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zwiększenie prędkości do 600Mb/s i wysoki rachunek

Mi to wygląda jednak na dwa rachunki, ja płacę za opcję 600/100 64 zł z kawałkiem po rabatach, więc 129 w przybliżeniu to jakby nie patrzeć opłata za dwa miesiące. 

Anonim

Nie dotyczy

Zwiększenie prędkości do 600Mb/s i wysoki rachunek

Masz już na to fakturę? Bo czasem te deklarowane kwoty nie są poprawne i warto poczekać na dokument. Chyba, że już mas fakturę to reklamuj. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22110
  • 181

Zwiększenie prędkości do 600Mb/s i wysoki rachunek

@Nano 

Twoja wysokość rachunku do zapłacenia nic mi nie mówi. Chodzi Ci o to że masz za dużo czy że za mało do zapłacenia? Na czym swoje przeświadczenie opierasz? Ja znam tylko swoją umowę i swoje faktury, o wysokości zobowiązań osób trzecich nie mam podstaw się wypowiadać.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2080
  • 7653
  • 31

Zwiększenie prędkości do 600Mb/s i wysoki rachunek

Za miesiąc będzie odpowiednio mniej, nie przejmuj się. System jakoś tam sobie bilansuje zmianę warunków w ten sposób, ale na koniec wszystko się zgadza.