Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrywanie synchronizacji Neostrada 20 mb/s


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Zrywanie synchronizacji Neostrada 20 mb/s

błędy SES tego nie powinno być. Pod linię trzeba miernik podłączyć, sprawdza się łączenia na odcinkach linii. A tak to jest jakoś sobie działa, zmniejszymy prędkość, błędów będzie mniej, synchronizację powinno rzadziej się tracić, może klient się do tego przyzwyczai, przecież ma internet.   


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 67
  • 0

Zrywanie synchronizacji Neostrada 20 mb/s

Znowu zaczęło mnie rozłączać 😞 Już sama nie wiem, co mam robić...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zrywanie synchronizacji Neostrada 20 mb/s

@Villemo666H  zgłoś na czacie.. Trzeba wziąć montera na ilość zgłoszeń


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 67
  • 0

Zrywanie synchronizacji Neostrada 20 mb/s

Zgłosiłam na infolinii. Technik ma przyjechać w poniedziałek.

Nie odpuszczę. Choćbym miała pisać reklamację.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Zrywanie synchronizacji Neostrada 20 mb/s

Niestety tak jak pisałem wcześniej na stare i zaśniedziałe przewody miedziane nic nie poradzisz, z nimi będzie już tylko gorzej, chyba że by wymienili cały odcinek kabli miedzianych od centrali do Ciebie, co jest oczywiście nieopłacalne i prędzej się doczekasz światłowodu. Przygotuj się psychicznie na przycięcie prędkości do 10mbit.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 67
  • 0

Zrywanie synchronizacji Neostrada 20 mb/s

Ja nie mam problemu ze zmniejszeniem prędkości. Wiadomo, fajnie by było mieć szybki net,ale nie jest to dla mnie cel nr 1.

Co do tej starości mojej linii. Linia była zakładana 10 lat temu (wtedy gmina załatwiła dofinansowanie i kładli kable pod ziemią).

Może się mylę, ale wydaję mi się, że 10 lat to nie jest dużo, jak na linię miedzianą. Moi znajomi z miasta oddalonego od mojej miejscowości o 20 km mają linię miedzianą, która liczy sobie 25 lat i Internet działa bez problemu.

Mój problem polega na tym, że nie mogę się dogadać z technikiem 😞 Czy to naprawdę taki problem wymienić kabel od puszki do gniazdka? Lub podłączyć pod linię miernik? 

Jego jedyną metodą naprawczą jest zmiejszanie prędkości. Skoro tak to zmiejszmy prędkość Neostrady do 0 mb/s. Wtedy na pewno problem zostanie rozwiązany, bo usługa nie będzie działać, więc i rozłączać nie będzie...xD