Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmienne ip

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Zmienne ip

@bartekx79  Nie ma takiej opcji wymuszenia. Jedynie jest opcja w zaawansowane -> połączenie z internetem na zasadzie połącz. Nie gwarantuje to odświeżenia IP tym bardziej, że teraz sesje zostały wydłużone do 10/11 dni.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Zmienne ip

nie widzę nigdzie w zaawansowane -> połączenie z internetem połącz, jest tylko restart. Czyli w sumie nie da rady zrobić tak, żeby za każdym razem było inne ip?    Zależy mi na tym, ponieważ od jakiegoś czasu gdy syn wejdzie na jakiś serwer głosowy dostaje atak na łączę 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Zmienne ip

@bartekx79 Witaj.

 

Zacznij od tego, że popraw login na taki: xxxxxx@neostrada.pl, czyli wywal ten dodatek: /ipv6.

 

Wtedy będą Ci się wyświetlały tradycyjne adresy IP. Może wtedy się będą częściej zmieniały.

 

Dodatkowo proponuję utworzyć taki login: BEZ_OCHRONY-XXXXXXX@neostrada.pl. W ten sposób nie będzie Ci blokowało różnych portów. Może też to wtedy będzie lepiej będzie działać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmienne ip

Mam propozycję - złóż reklamację z oczekiwaniami skrócenia sesji PPP do 24 godzin. To nie do końca to co oczekujesz, ale przełączy Cię w "stary tryb". Tylko przygotuj się, że dużo doradców może Ci powiedzieć, że to niemożliwe. Jest jednak możliwe, tylko w reklamacji trzeba to dobrze uzasadnić.
Anonim

Nie dotyczy

Zmienne ip


@bartekx79napisał(-a)

nie widzę nigdzie w zaawansowane -> połączenie z internetem połącz, jest tylko restart. Czyli w sumie nie da rady zrobić tak, żeby za każdym razem było inne ip?    Zależy mi na tym, ponieważ od jakiegoś czasu gdy syn wejdzie na jakiś serwer głosowy dostaje atak na łączę 


@bartekx79 , masz tak?

ipv4.PNG


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Zmienne ip

mam tak jak wysłałeś tylko po loginie neostrada.pl mam jeszcze /ipv6


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Zmienne ip

usunąć /ipv6 z końca tak? a hasło wpisać takie jak na umowie? 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Zmienne ip

@bartekx79  hasła nie ruszaj.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Zmienne ip

Tak dokładnie. Kasujesz ten człon /ipv6. Wtedy router przejdzie w adresację ip ipv4 i będzie dobrze. Dodatkowo możesz też dodać ten człon bez ochrony co wkleiłem wtedy Orange różnych portów nie będzie działać i będzie działać.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Zmienne ip

zaznaczyć wymuszenie połączenia ipv4?