Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmienne ip

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Zmienne ip

Witam, posiadam umowę na Neostradę + telefony za granicę. Chciałbym nabyć zmienne ip. IP zmieniało się tak co 2/3 miesiące normalnie, ale wczoraj odpialem Funboxa 2.0 od prądu i podłączyłem i nabyłem nowe ipv4, lecz było tak tylko raz. Jakieś pomysły jak nabyć zmienne ip za każdym zresetowaniem routera, lub jakiś sposób? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Zmienne ip

22 ODPOW. 22

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zmienne ip

IP masz zmienne, ale nie w ten sposób, że za każdym razem się zmieni po odłączeniu prądu.

Możesz poszukać w menu routera rozłączenie i ponowne nawiązanie połączenia. W tedy możne nastąpić zimna numeru IP.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zmienne ip

@bartekx79  lub użyć Aplikacji do maskowania IP jeśli chcesz częściej na innym IP być


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Zmienne ip

rozumiem to tak, że mam zalogować się na stronę routera/orange i tam zaznaczyć jakąś opcje, dobrze myślę? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Zmienne ip

Tak, ewentualnie ręczne odświeżanie nr IP.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmienne ip

Sesje PPP zostały wydłużone. Przez BOK można to zmienić, ale 99% doradców powie Ci, że to nie możliwe. Ew. sprawdź umowę na Neostradę - w starszych gwarantowane od zmienne IP. Ale jeśli masz umowę braną mniej niż 5 lat temu, to tych zapisów nie ma już.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Zmienne ip

mógłbyś powiedzieć gdzie jest ta opcja, bo na http://192.168.1.1/ nic nie widze, jak recznie odswiezyc nr IP?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Zmienne ip

nie wiem czy to przez to, ale login do neostrady to xxxxxx@neostrada.pl/ipv6


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmienne ip

Jakiej opcji szukasz?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Zmienne ip

IP masz zmienne, ale nie w ten sposób, że za każdym razem się zmieni po odłączeniu prądu.

Możesz poszukać w menu routera rozłączenie i ponowne nawiązanie połączenia. W tedy możne nastąpić zimna numeru IP.

użytkownik forum na górze tak napisał i szukam tego wymuszenia zmiennego ip