Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 87
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Oczywiście przy kolejnej próbie zamówienia poinformowali, ze muszę czekać na rozpatrzenie reklamacji. Tyle, że poinformowano mnie że korzystam z promocji 1P21 i nie mogę skorzystać z migracji , a jest przeznaczona dla osób z promocją 1P22. Co ciekawe po tym kontaktowałem się z innym konsultantem i znowu potwierdził, że nie ma problemu abym złożył zamówienie. 

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

@frugo211  ja mam na przedłużeniu tą nowszą promocję (dokładnie to 1/22) lecz nie bardzo rozumiem co to ma wspólnego, skoro prędkość jest dostępna na danym adresie to powinna być możliwość migracji, co najmniej dziwne są takie tłumaczenia 🤔


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 87
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Właśnie sam nie wiem. Jedynie pozostaje czekać na rozpatrzenie reklamacji.
Tak czy inaczej dwóch konsultantów potwierdziło dokładnie na koncie bo  "nie chca mnie w blad wprowadzić" i potwierdzili,  że się da.

 

Okazja do rezygnacji w razie czego jest skoro Orange tak chce sprawy rozwiązywać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Mam to samo chcę zmigrować tylko prędkość z 1 GB na 2 GB i podobno kosztuje to tylko 10 zl. Każdy doradca chce mi zmienić warunki całej umowy OL i żebym płacił jeszcze więcej.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 87
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

No to u mnie część doradców, a właściwie zdecydowana większość nie widzi problemu z migracją samego internetu przy pozostawieniu poprzedniej umowy jak jest właśnie 10zł drożej, ale bywają tacy co właśnie całą umowę chcą zmienić albo i tacy co twierdzą, ze w ogóle nie mogę i mam napisać do nich w tej sprawie dopiero w styczniu 2024r 😅

 

Jednak dziś dzwoniła osoba z działu reklamacji i tu kolejne potwierdzenie, że pomimo promocji nie ma problemu z migracją i wprowadzono zlecenie ponownie. Zobaczymy co z tego wyniknie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Mi się wydaje, że z tego nic nie mają i dlatego kombinują żeby zmienić całą umowę bo inaczej szkoda czasu i nie opłaca się.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Dzwonił konsultant, sprawa załatwiona koszt 10 zł. Od nowego cyklu rozliczeniowego. 

 

Okaże się 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 87
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

@erwinsans U mnie to samo było też od nowego cyklu rozliczeniowego czyli 1 lutego, a jak zapytałem 31 stycznia o status to nagle sie okazało, że się nie da i zaczęły się schody.

U mnie niby też dział reklamacji sprawę załatwił, ale co będzie to się okaże.

I rzeczywiście czasami wyglada to tak jakby odmawiali czepiając się każdego szczegółu bo żadnych profitów z tego nie mają.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Byłem w tej sytuacji ale z mniejszymi problemami min zmienili w ciągu trzech dni na 2gb ale nie mogłem dobrać tv bo to tylko neta dotyczy ten upgrade 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 102
  • 0

Zmiana w trakcie umowy z 1Gb na Światłowód Pro 2.0

Ogólnie ile masz urządzeń korzystających z neta jednocześnie? Czujesz różnice na pro 2.0 ?