Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana adresu zamieszkania i problem z internetem


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana adresu zamieszkania i problem z internetem

Witam wszystkich, wraz z rodzicami przeprowadziliśmy sie do budynku mieszkalnego o przekroju bloku. Chodzi o to że technik kilka dni temu powiedział że jest możliwość podłączenia internetu bo są w budynku przewody do tego i wystarczy ze skrzynki przez ulicę przeciągnać przewód. Dzisiaj jako że był ostateczny termin do podłączenia internetu otrzymaliśmy telefon od technika że nie będzie internetu . Co z tym zrobić? Budynek jest w centrum miasta więc problemu z przewodami na 100% nie ma.

6 ODPOW. 6

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Wypowiedzenie umowy bez kary

Witam

 

Mam pytanie co do umowy z Neostradą. Mam umowę jeszcze ponad rok i w umowie mam opcję do 20 MB/ sadministracja,mnie przerzuca do innego lokum tam jest opcja do 10 MB/s ta opcja mnie nie zadawała czy,w takiej sytuacji mogę wypowiedzieć umowę bez ponoszenia kary dodam że to nie ja się wyprowadzam tylko administracja.

Pisma mam dotyczące co do budynku w którym mieszkam i dlaczego mnie administracja wyrzuca.

 

Pozdrawiam dziękuję za odpowiedź ksiaze661


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana adresu zamieszkania i problem z internetem

Generalnie mamy czekać na kontakt orange aby ew. uzgodnić jak rozwiązać problem. Czy mozna poprosić o innego technika np?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana adresu zamieszkania i problem z internetem

Złóż reklamację np. przez Mój Orange.
Ale obecność przewodów/kabli nie oznacza podłączenie usługi.
Być może nowa lokalizacja obsługiwana jest przez inną centralę, na której już nie da się podłączyć nowej osoby.
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana adresu zamieszkania i problem z internetem

Zapoznaj się z oferta Orange LTE domowy, nawet spoko alternatywa.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana adresu zamieszkania i problem z internetem

My mamy generalnie telefon+internet właśnie od Orange .Z tym telefonem to jest tak że po prostu karta jest od orange nadana na tel.komórkowy no i generalnie na telefon domowy oni obejmują nasz numer tel i tam mamy jakieś tańsze rozmowy itp. I okazało się dzisiaj że po naszym wprowadzeniu na nowe mieszkanie firma netia tam założyła instalacje( to pewnie powód dlaczego nie może orange sie podłączyć) i teraz pytanie, jeżeli nie mamy internetu oraz telefonu z orange to czy możemy wypowiedzieć umowę bez płacenia kar? przecież te kary są kosmiczne ;x


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana adresu zamieszkania i problem z internetem

Jeśli są to usługi stacjonarne po kablu i jest potwierdzony brak możliwości technicznych na przeniesienie usługi, to możesz złożyć pismo (w salonie lub na adres w Skierniewicach list) z prośbą o rezygnację z usługi bez opłat. Wymagane jest potwierdzenie faktu zmiany adresu zamieszkania np. umowa sprzedaży domu/mieszkania (więcej info uzyskasz na BOK).

Z tym telefonem to była Orange Strefa? czy coś innego? bo nie wiem dokładnie co posiadasz.