Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana Love VDSL na Love Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Zmiana Love VDSL na Love Światłowód

Witajcie w bloku u mojej mamy za około 2 tyg będzie dostępny światłowód obecnie ma umowe zawartą 2 tyg temu na orange love ma predkosc miedzy 20-80 mb . Czy można bedzie przejsc na orange love światło? Na stronie orange.pl twierdza ze nie ma takiej mozliwosci i nie mozna zmieniac pakietów. Co to ma znaczyć pytam sie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Zmiana Love VDSL na Love Światłowód

Twoje pytanie dotyczy dosyć świeżej sprawy i ten temat nie był zasadniczo poruszany.

 

Generalnie obowiązuje zasada, że na światłowód można przejść w dowolnej chwili, niezależnie od bieżącej umowy. Myślę, że promocja Orange Love nie powinna stanowić tu problemu. Konfigurator na stronie orange.pl może jeszcze nie ma takiej funkcjonalności 🙂

 

Jeśli w Twojej lokalizacji jest dostępny światłowód, to spróbuj zadzwonić na 801234567.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana Love VDSL na Love Światłowód

Myślę że może być problem z migracją do nowej oferty. Będziesz musial raczej poczekać te 2 lata. Ale zawsze możesz zadzwonić do BOK i się dopytać. Pozdrawiam.

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Zmiana Love VDSL na Love Światłowód

Twoje pytanie dotyczy dosyć świeżej sprawy i ten temat nie był zasadniczo poruszany.

 

Generalnie obowiązuje zasada, że na światłowód można przejść w dowolnej chwili, niezależnie od bieżącej umowy. Myślę, że promocja Orange Love nie powinna stanowić tu problemu. Konfigurator na stronie orange.pl może jeszcze nie ma takiej funkcjonalności 🙂

 

Jeśli w Twojej lokalizacji jest dostępny światłowód, to spróbuj zadzwonić na 801234567.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zmiana Love VDSL na Love Światłowód

Przejść można tylko jak się ma jeszcze telefony na które są rabaty , to przy nowej umowie już tych rabatów nie będzie. U mnie pojawił się Pan występujący w imieniu firmy orange namawiający do przejścia z neostrady na światłowód i zapewniał że rabatów nie stracę, a w dwóch różnych salonikach orange stwierdzono że jednak stracę. Mam 4 numery telefonów na siebie i strata byłaby duża. Dlatego radzę dokładnie się wszystko dowiedzieć. Dlatego nie będę ryzykował i poczekam jeszcze rok aż się skończy okres umowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zmiana Love VDSL na Love Światłowód

Można bez problemu.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Zmiana Love VDSL na Love Światłowód

posiadasz teraz rabat orange open, robiac migracje na ftth tracisz go czy nawet zmieniajac jeden z abo na komorke.
mozesz dostac rabaty na komorki jezeli:
- posiadasz orange love albo tel stacjonarny

- abonamenty komorkowe musisz zmigrowac do nowych planów komorkowych

przelicz na spokojnie i zobaczysz roznice. mimo ze nie wiem co tam posiadasz mysle ze roznica nie jest az taka duza. ile masz orange open -55zł?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 28
  • 0

Zmiana Love VDSL na Love Światłowód

Możesz przejść bez problemu.Co do rabatów - wszystko zależy jakie masz dotychczas i jakiemasz plany taryfowe.

Jeśli masz Plany komórkowe - Standard, optymalny czy wzbogacony - rabaty Ci zostaną:):)

 

Jeżeli masz SmartPlany LTE - stracisz stare rabaty (jeżeli miałeś Orange Open Extra) - bez problemu w salonie zmigrują Ci je na Plany Komórkowe i włączą Ci się nowe rabaty