Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?

no mój komentarz był kierowany do autora tej dyskusji. ale spoko. no ja tam wielkim graczem nie jestem. lecz warezowiczem i uploaderem to już tak i to od kilkunastu lat. dla tego szybkość netu to dla mnie priorytet, do tej pory musiałem kupować tzn VPS-y z vizualizacją linux, ale przyznam że było to rozwiązanie chybione. to tak jak by stolarz wezwał żydowskiego rabina by mu stół naprawił. Dla tego liczę że jak mi pociągną światłowód i wezmę usługę 600/100 mb/s to nie zawiodę się na tym i spełni to moje oczekiwania jakie  mam od tego netu.

 

pozdrawiam 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?

Jeśli chodzi o prędkość to pewnie spełni. W grach to może być różnie. Niektórzy mówią że jest dobrze, inni( w tym ja) narzekają. Prędkości mam maksymalne ale tylko ze steam i googledrive. Z innych serwisów jest raczej kiepsko. Może u Ciebie będzie lepiej więc jeśli Ci pociągną światłowód to bierz 😉


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?

a używasz filezilla? jak tak to w jakim tempie wyślesz np. 4 gb plik? 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?

Nie używam, ale czasem wrzucę coś np na youtube albo googledrive i leci prawie 4MB/s czyli max mojego uploadu (34-35mbps). Niestety mam ofertę tylko 300/30 więc nie wiem jakby szło przy 100mbps uploadu.

 

Plik 4gb wyślę w około 16-18 minut, więc teoretycznie z uploadem 100mbps powinno być znacznie szybciej.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?

dzięki za odpowiedz, takiej odpowiedzi oczekiwałem ;).

pozdro


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?

Przekonałem się do Overwatcha i jutro mam zamiar zakupić grę, już sobie wyobrażam te pingi i utraty pakietów... cóż, zobaczymy 😄

 

Wygooglowałem ''Orange swiatlowod overwatch ping'' i pierwsze co wyskoczyło to: https://eu.battle.net/forums/pl/overwatch/topic/17617131639

 

Będzie ciekawie 😄

 

Sorry jeśli offtop...


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?

@Banan9 Jak wrzucasz jakiś link to sprawdź chociaż odpowiedzi, które tam się pojawiają odnośnie pingu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?

@sebaswiderski  Ależ oczywiście że lagi wieczorami to nie wina telii 😄


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?

@Banan9po Twoim wpisie wnioskuję, że dalej się nie zapoznałeś.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Zbyt mała prędkość światłowodu 600Mb/s?

Ależ oczywiście że się zapoznałem. Sprawdź również tutaj: https://eu.battle.net/forums/pl/overwatch/topic/17612083636

 

Znając Orange to wątpie by coś w ciągu 3 lat się zmieniło.

 

Koniec offtopu 😉 Jak pogram to się wypowiem czy jest dobrze czy źle w temacie odnośnie pingu.