Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamiana internetu


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 0
  • 1

Zamiana internetu

Witam.Mam problemy z internetem które opisywałem w tym poście:https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Swiatlowod-i-Neostrada/page/1/thread-i...

Problemy nadal trwają i nie idzie się dowiedzieć skąd pochodzi ich źródło.Technicy twierdzą, że wina komputera.Informatyk twierdzi, że z komputerem wszystko w porządku więc moje pytanie jest następujące: 
Czy jest taka możliwość aby zamienić internet na inny oferowany przez Orange?

Przy wyborze internetu dostałem 2 oferty.Jedną na neostradę, a drugą na internet LTE.

Obydwie usługi kosztowałyby tyle samo miesięcznie.

Czy jest taka możliwość, a jeśli nie to czy byłaby możliwość zerwania umowy tak by nie płacić żadnej kary, bo nie widze sensu w tym by płacić 2 lata za coś za co nie działa i czego się nie używa.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Zamiana internetu

Standardowo takiej wymiany nie ma. Możesz jednak złożyć pisemną prośbę. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 0
  • 1

Zamiana internetu

A czy mogę prosić o jakiś przykład takiej zamiany i czy prośbę o nią trzeba napisać jakoś na liście pisemnie czy można wysłać na e-maila?

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Zamiana internetu

To są bardzo indywidualne kwestie, więc ciężko mi podać przykład. Ja też nie gwarantuje że będzie to zrobione. Ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.

Maila do usług stacjonarnych nie ma, możesz wysłać zgłoszenie przez mój Orange.