Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

Witam,

 

chcę założyć usługę światłowód, ale nie posiadam ważnego polskiego dowodu osobistego (wyczerpał się kiedy mieszkałem za granicą), posiadam za to ważny polski paszport.

 

Widziałem na stronie że nie ma opcji założenia usługi tylko na dowód (online albo przez konsultanta), ale czy istnieje taka możliwość w salonie?

 

Pozdrawiam

 

bluszcz

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

@bluszcz  myślę, że w salonie uzyskasz pełną informację. Wszystko zależy od możliwości wprowadzenia danych osobowych. Wydaje mi się, że na paszport powinno dać się założyć usługę...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

Hej@bluszcz 

jak ja zakładałem światłowód to do zawarcia umowy w salonie Orange był potrzebny dowód osobisty. Podsyłam ci temat  który był  podobny na forum Nasz Orange Identyfikacja klienta w salonie stacjonarnym - czy tylko dowod? przesyłam linka https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Identyfikacja-klienta-w-salonie-stacjonarnym-czy-tylko-dowod/m-p...

Wychodzi  na to że tylko dowód osobisty.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

@bluszcz  myślę, że w salonie uzyskasz pełną informację. Wszystko zależy od możliwości wprowadzenia danych osobowych. Wydaje mi się, że na paszport powinno dać się założyć usługę...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

Hejka, 

 

dzięki za odpowiedź. Widziałem tamten wątek, ale tam ktoś też wspomina o paszporcie:

 

"Czy w salonie stacjonarnym faktycznie bez dowodu osobistego/paszportu nic nie załatwię?" -> więc rozumiem, że to może być w sumie możliwe?

 

Yeah, będę rano jutro leciał do salonu z samego rana o 10 i planuję też zadzwonić na infolinię o 6 rano.

 

Na chacie Orange mi powiedzianio z "tego co słyszałam to możliwe"...

 

Dzięki!

 

_____________

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

@bluszcz  tak na 90%


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

Obecnie jeśli jesteś Polakiem (w sensie masz obywatelstwo polskie), to trzeba wpisać numer dowodu.

Czasem wyjątkowo można coś zmienić, ale lepiej nie kombinować. Potem mogą być problemy przy obsłudze. Ew. nawet się uda, radzę uzupełnić dane jak najszybciej o numer dowodu.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

@bluszczdokładnie tak jak pisze @Piotrekk85  musisz mieć dowód osobisty aby wpisać numer dowodu.  Znalazłem coś takiego na stronie Orange nie wiem czy to nadal jest aktualne ale prześle ci linka zerknij do niego. Jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia umowy z Orange? 

https://www.orange.pl/portal/map/map/how_to?stamp=1285337958943&articleId=4319956&_ga=2.173662309.71...

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

Well, dzięki za odpowiedź @Piotrekk85.

 

Yeah, problem polega na tym że na nowy dowód będę czekał jeszcze dwa tygodnie, a mam około tygodnia aby zrezyzgnować ze stałej usługi i potrzebują od razu na coś nowego się przełączyć :(.

 

Bez sensu z tym wymogiem dowodu, skoro nawet w Banku wystarczy Paszport (tak jak u konkurencyjnych operatorów)...

 

Nic, jutro będzie chwila prawdy - dam znać po wyklarowaniu.

 

Pozdrawiam,

 

Rafał


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

A działa Ci mObywatel na starym dowodzie? ew masz stary numer i dokument że czekasz?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Założenie światłowodu na paszport (w salonie)

Mam stary dowód, i planuję jutro/pojutrze złożyć wniosek o nowy dowód.

 

Przeprowadziłęm się dosłowanie 5 dni roboczych temu, i udało mi się zrobić internet na paszport w innym operatorze. Niestety brak podstawowych funkcji obsługi routera jak DHCP zmusze mnie do przejścia do kolejnmeg operatora - i wygląda, że najlępszą dostępną ofertą jest u mnie Orange. 

 

mobywatel działa mi przez profil zaufania, web.