Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z blogu Orange


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270
11 ODPOW. 11

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Z blogu Orange

@slav72  zastanawia mnie dlaczego właśnie to miasto a nie inne 🙄


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Z blogu Orange


@Luki9napisał(-a)

...zastanawia mnie dlaczego właśnie to miasto a nie inne 🙄


A co, nie wierzysz w to co napisali na podlinkowanej stronie? Dość dokładnie (?) napisali dlaczego:

"Dlaczego wybraliśmy Trzebiatów, jako nasze poletko eksperymentalne? Zdecydowały kwestie biznesowe, odpowiednia wielkość, możliwości techniczne i przede wszystkim ogromna przychylność lokalnego samorządu."

 
 

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Z blogu Orange

Uważam, że upakowanie ludzi na małej przestrzeni też ma duży wpływ. Łatwiej w dużym zagęszczeniu poprowadzić światłowód, niż w małym zagęszczeniu i rozległym terenie. Trzebiatów jest niewiele większym miastem od mojego. Gęstość zaludnienia w Trzebiatowie wynosi 926 os/km2, w mojej miejscowości 293 os/km2.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7532
  • 28

Z blogu Orange

blog Orange napisał:
w zasięgu sieci światłowodowej planujemy mieć niemal wszystkie gospodarstwa domowe.

Aha! Niemal wszystkie. Czekamy na pierwszego forumowicza z Trzebiatowa z tematem:

Wszyscy wokół mają światłowód, a ja nie!


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Z blogu Orange

@slav72  uważam, że wszystkich się nie uda. Nie dlatego, że nie mz możliwości, bo Orange na rzęsach stanie wraz z Samorządem, bo to reklama dla obu, ale dlatego, że ludzie nie pozwolą. 

Mało to naczytalusmy się wpisów, że sasiad nie pozwala przekopać, podwiesic, bo nie???  Bez powodu, z zawiści czy mojszej racji....

Na to nie ma sposobu i ja stawiam na to, że zlośliwi  sie znajdą ( mimo mego wrodzonego optymizmu tak mysle)

Możemy przyjmować zaklady......


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Z blogu Orange

@agat13  dlatego też niejako ubezpieczając się napisano "niemal" czyt. nie wszystkich podłączą.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Z blogu Orange

@j131  Przepraszam ale nie wierzę w takie wytumaczenie.Sa w Polsce inne miejsca gdzie można podobną taka inwestycję wykonać.To tak jak zamkniecie uslugi Skarbonki pytanie dlaczego odpowiedz decyzją biznesowa.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Z blogu Orange


@Luki9napisał(-a)

@slav72  zastanawia mnie dlaczego właśnie to miasto a nie inne 🙄


O to już raczej trzeba pytać Wojtka Jabczyńskiego na blogu, a nie tutaj.

Anonim

Nie dotyczy

Z blogu Orange


@Luki9napisał(-a)

@j131  Przepraszam ale nie wierzę w takie wytumaczenie.Sa w Polsce inne miejsca gdzie można podobną taka inwestycję wykonać.To tak jak zamkniecie uslugi Skarbonki pytanie dlaczego odpowiedz decyzją biznesowa.


pewnie masz racje, takich miejsc może być więcej, ale wybrane zostało "to", jako wizjoner popatrz na to jeszcze raz @j131 to wytłuścił ""Dlaczego wybraliśmy Trzebiatów, jako nasze poletko eksperymentalne? Zdecydowały kwestie biznesowe, odpowiednia wielkość, możliwości techniczne i przede wszystkim ogromna przychylność lokalnego samorządu."" 

 

____________

* Wpis edytowany - Wiktor