Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zły adres dostawy


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zły adres dostawy

Przy zamówieniu telefonu nie mogłam zmienić adresu i w mailu zauważyłam że przyjdzie na adres zameldowania paczka a nie adres korespondencyjny . Koniecznie chciałabym zmienić owy adres ponieważ na starym nie będzie możliwości odbioru

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Zły adres dostawy

Niestety w Orange edytowanie złożonego zamówienia jest czynnością raczej niewykonalną.

Jeśli to ta sama miejscowość, czasem można dogadać się z kurierem by przywiózł umowę pod inny adres.

Standardowo należy zaczekać na powrót umowy i złożyć zamówienie na nowo.

Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Zły adres dostawy

@Paulinee, @Piotrekk85 jest to wykonalne w bardzo prosty sposób. Mamy w Biurze Obsługi możliwość zgłoszenia zmiany adresu dostawy do komórki odpowiedzialnej za wysyłkę. Robią to dość szybko i w dniu zgłoszenia jest już poprawione bez konieczności modyfikacji zamówienia lub jego anulowania i ponawiania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Zły adres dostawy

O to coś nowego.

Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Zły adres dostawy


@Piotrekk85napisał(-a)
O to coś nowego.

Sam testowałem to rozwiązanie, więc wiem, że działa :). Już od dawna jest to możliwe. Tzw. łańcuch dostaw przekazuje DPD nowy adres dostawy i przesyłka jest przeadresowana przez firmę kurierską bez konieczności zwrotu do Orange.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Zły adres dostawy

To było od zawsze. Jak pracowałem 3 lata temu też. Ale nim ktoś podjął zgłoszenie, to umowa już szybciej wróciła 🙂 To zmiana na plus jeśli to się teraz udaje skutecznie.

Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Zły adres dostawy

@Piotrekk85 teraz zgłoszenia podejmowane są błyskawicznie. Za każdym razem miałem sprawę załatwioną tego samego dnia.