Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wzrost wartości ping


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 18
  • 0

Wzrost wartości ping

@Anonim Dzięki za te screenshoty, będę próbował skołować sobie inny router coby mieć pełniejszy obraz sytuacji.

@Anonim masz na myśli aplikację mój funbox na smartfony?

Anonim

Nie dotyczy

Wzrost wartości ping

Tak @Unreal Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 18
  • 0

Wzrost wartości ping

Dobra, wieczorem to obadam, nie wiedziałem w ogóle o istnieniu takowej, może tam jakieś detale bedą pokazane. Dzięki.

Pytanie jeszcze odnośnie routera na którym mógłbym sprawdzić parametry linii, na ile stary on może być? Gdzieś miałem jakiegoś tp linka z 2009 roku, ale nie wiem czy coś takiego wystarczy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 18
  • 0

Wzrost wartości ping

Witam ponownie po świętach, udało mi się na kawałek zdobyć jakiś stary router tp linka

czy te informacje mogą być pomocne?

 

Z aplikacji funbox niczego się nie dowiedziałem, ale nie miałem czasu nawet porządnie jej przejrzeć, gdyż sam mam telefon jeszcze z windows phone.

Anonim

Nie dotyczy

Wzrost wartości ping

@Unreal, patrząc okiem laika na moje dane, to nie widzę odchyłów u Ciebie. Moje przy neo10 są takie, jak robiłem dzisiejszego dnia...oczywiście ze zmiennością, oscylującą w normie:

1test.PNG2test.PNG3test.PNG

Aplikacja FunBox pozwoli Ci na optymalizację rozsiewania sygnału WiFi, oraz diagnostykę pozostałych opcji. Możesz zablokować dostęp obcym sprzętom, bo takie coś może się zdarzyć, patrząc w panel routera. Co do internetu, jeżeli zobaczysz obrazek, to odpowiedź nasuwa się sama (internet). Możesz też edytować i zmieniać dostępne funkcje. Cierpliwości nie powinno Ci braknąć. Aplikację pobierasz na telefon ze sklepu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 18
  • 0

Wzrost wartości ping

Dzięki, odnośnie aplikacji funbox, to nie brakowało mi cierpliwości,a  czasu. Sam posiadam telefon z windows phone, a na wp nie ma aplikacji funboxowej, toteż testowałem ją na cudzym telefonie. 

Anonim

Nie dotyczy

Wzrost wartości ping

@Unreal, ja przy instalce po hard resecie smartfona, appkę FB zainstalowałem z Apps Orange. Nie ma w Twoim telefonie przycisku szukaj albo głosowo przeszukiwać?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 18
  • 0

Wzrost wartości ping

Drobna aktualizacja i podsumowanie:

Przyjechał technik, stwierdził, że z kablami u mnie jest wszystko w porządku, linia też jest super(pomimo 1k błędów ES w 24h synchronizacji) i w ogóle cud miód malina, a pytanie odnośnie 100+ pingu do polskich serwerów skwitował stwierdzeniem, że no możliwe, że to przez fakt że bardzo dużo osób jest podłączonych do jednej centralki. W każdym razie jak widać sprawy nie rozwiązałem, a jedyne co zamierzam teraz to czekać do końca umowy i nigdy więcej nie korzystać z usług orange. Internet stacjonarny z zawrotnym 10mbps i pingami 100+ ms to kpina(ciekawostka, bywając w średnich miastach i stawiając hotspota z telefonu miałem pingu rzedu 40-50 ms :D) Nie wiem jak wygląda sprawa z FTTH, ale miedź odradzam każdemu, kto chce pograć w cokolwiek innego niż szachy na kurniku.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim osobom chcącym pomóc, doceniam. 

Anonim

Nie dotyczy

Wzrost wartości ping

@Unreal, obyło się bez próby straszenia zapłatą za nie uzasadnione wezwanie? A podobno, kto nie ma "miedzi", ten po cichutku na d... siedzi Emotikon: Mrugający "miedź" w potocznym, staromodnym powiedzeniu, to pieniądze). Operator ma kabli miedzianych jeszcze sporo, to widocznie taki stan jest jeszcze wystarczający, by nie inwestować w FTTH Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Wzrost wartości ping

Następny przyjazd to już by na pewno było nieuzasadnione wezwanie. Jak nie było wiadome opóźnienie na porcie, tak i nadal nie wiadomo. Na obrazku z Tp-linka było znaczne tłumienie w stosunku do synchronizacji. A błędy CRC w Tp-linku to jak rosną? Parę dni, żeby był podłączony. Takie zabawy to tylko dla własnej wiedzy i tak to jest wszystko w normie. Technik przyjechał to nawet pewnie miernika nie podłączył zamiast routera.