Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie umowy - Brak konkurencyjności oraz słaba oferta dla stałych klientów

Anonim

Nie dotyczy

Wypowiedzenie umowy - Brak konkurencyjności oraz słaba oferta dla stałych klientów

@ArturJak dla mnie jest bardzo ważna cena a nie ping czy światłowód wiem ze Orange nie podłączy przez najbliższe 10 lat  a gdyby była na opcji 20Mb niższą cenę to bym został a czy masz 10/20/80Mb płacisz tyle samo 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wypowiedzenie umowy - Brak konkurencyjności oraz słaba oferta dla stałych klientów

Rozumiem, że ujednolicenie cen Twoim zdaniem nie jest dobrą opcją i przyjmujemy to jako sugestię, do której wrócimy gdy będziemy przygotowywać następną ofertę.
Anonim

Nie dotyczy

Wypowiedzenie umowy - Brak konkurencyjności oraz słaba oferta dla stałych klientów


Artur napisał(-a):
Rozumiem, że ujednolicenie cen Twoim zdaniem nie jest dobrą opcją i przyjmujemy to jako sugestię, do której wrócimy gdy będziemy przygotowywać następną ofertę.

@ArturWszyscy tak maja tylko Orange ma inaczej może trzeba zrobić lepsze oferty cenowe podział cenowy na 10/20/80 a umowa jest podpisana na przyłączenie do budynku. A zobaczę czy w styczniu się coś zmieni.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wypowiedzenie umowy - Brak konkurencyjności oraz słaba oferta dla stałych klientów

Nie będę specjalnie tworzyć nowego tematu. Dzisiaj orange zarejestrował w systemie  moje wypowiedzenie umowy i dostałem dziwny telefon od +48 58 329 61 08. Odebrałem ale po drugiej stronie była cisza i numer po chwili się rozłączył. Jak oddzwaniam to jest, że niby infolinia orange , że próbowali się skontaktować ale zadzwonią w najbliższym czasie. To jest jakiś przekręt naciągający ludzi na koszty czy faktycznie to wasz numer? To troszkę słabe, że dzwonią do ludzi i od razu się rozłączają xd


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Wypowiedzenie umowy - Brak konkurencyjności oraz słaba oferta dla stałych klientów

Może ktoś z działu utrzymania?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wypowiedzenie umowy - Brak konkurencyjności oraz słaba oferta dla stałych klientów

Ok. Od czego jest ten dział utrzymania?  W jakiej sprawie mogli dzwonić? I czemu rozłączają zaraz po odebraniu przeze mnie telefonu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Wypowiedzenie umowy - Brak konkurencyjności oraz słaba oferta dla stałych klientów

1) prawdopodobnie chcieli przekonać Cię do zostania w Orange
2) co do rozłączania, może jakiś problem techniczny był