Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana na funbox 6 za darmo?

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Wymiana na funbox 6 za darmo?


@slav72napisał(-a)

@PARANOJA  skąd taka informacja, jesteś tego pewien?


z własnego przykładu. nie wymienili nam


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@slav72 Tak, jak bierze się w umowie bezterminowej to każdy pakiet jest +10 zł


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@user6541  dzięki, czyli tak jak było dotychczas.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?


@PARANOJAnapisał(-a)

@slav72napisał(-a)

@PARANOJA  skąd taka informacja, jesteś tego pewien?


z własnego przykładu. nie wymienili nam


Trochę słabo że nie było oficjalnej informacji np. na forum (w końcu to zmiana poprzednich warunków).


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@slav72 Ja mam rabat -10 zł z racji stażu. Rabat jest na 24 miesiące więc przy przejściu na umowę na czas nieokreślony rabat znika i obowiązuje normalna cena. Jak ktoś nie ma takiego rabatu to cena mu się nie zmieni.

Info z infolinii sprzed kilku dni.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@coo  ja wiem że są rabaty, tylko nie są to rabaty jak to określasz "za staż"(nie ma czegoś takiego, jest to moje czwarte przedłużenie i nie ma opcji "rabat za staż"), są to rabaty za zgody marketingowe 5zł, za e-fakturę i płatności terminowe 5 zł, za voucher przy przedłużaniu umowy (ja taki ostatnio w styczniu dostałem) 5 zł. Chodzi mi o to że na umowie bezterminowej wszystkie opcje prędkości są +10 zł w stosunku do takich samych na umowie terminowej (niby niewiele, ale w okresie np. 24 miechów przy opcji 600 Mb to 4 miesiące gratis jakby nie patrzeć).


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@slav72 W grudniu 2019 jasno konsultant mówił, że dostaję rabat 10 zł za to, że po prostu przedłużam umowę, że zdecydowałem się zostać z Orange. Zdjęcie poniżej. Rabaty za zgody marketingowe to inna sprawa.

Ten rabat 10 zł nie będzie już mi się naliczał jak przejdę na umowę na czas nieokreślony.

 

000.JPG


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@coo  czyli jest to jak mówiłem wyżej voucher rabatowy za przedłużenie, w zależności czy masz 1 usługę (sam net) jest to 5zł, czy masz więcej usług (np. oferta łączona net+tv) to 10 zł, lecz nie jest to "rabat za staż".


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 24
  • 0

Wymiana na funbox 6 za darmo?

@slav72 No ok, źle to nazwałem w pierwszej wiadomości. Nie "za staż" tylko za "przedłużenie" 😄