Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana kabla od słupa do domu

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wymiana kabla od słupa do domu

Witam Serdecznie
Posiadam Internet Stacjonarny orange nie światłowody do 10mb/s
Moje zapytanie brzmi, czy jest możliwość wymiany kabla od słupa telefonicznego do muru domu w nowe miejsce tak żeby działał internet ? W domu gniazdko mam zainstalowane, chodzi mi tylko i wyłącznie o wymianę kabla od słupa telefonicznego do muru.
Pozdrawiam  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Wymiana kabla od słupa do domu

Jeśli internet nie działa, złóż zgłoszenie uszkodzenia.

Jeśli chcesz ogólniej poprawy parametrów, złóż pisemny wniosek w salonie lub wyślij pocztą na Skierniewice.

Jeśli chcesz przenieść usługę w inne miejsce w tej samej posesji, złóż przez BOK zlecenie przeniesienia usług (w ramach jednego adresu).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Wymiana kabla od słupa do domu

Jeśli internet nie działa, złóż zgłoszenie uszkodzenia.

Jeśli chcesz ogólniej poprawy parametrów, złóż pisemny wniosek w salonie lub wyślij pocztą na Skierniewice.

Jeśli chcesz przenieść usługę w inne miejsce w tej samej posesji, złóż przez BOK zlecenie przeniesienia usług (w ramach jednego adresu).

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Wymiana kabla od słupa do domu

Jeśli chcesz przenieść kabel w nowe miejsce nie trzeba go wymieniać można dołożyć.
U mnie to wygląda tak:
20180102_183712.jpg

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wymiana kabla od słupa do domu

Tak, tylko chcę żeby to było na zewnątrz od słupa telefonicznego do muru. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Wymiana kabla od słupa do domu

Da radę, a na pewno kiedyś dało. U mnie po dwóch tygodniach walki z nierozgarniętymi konsultantami Orange, w końcu trafiło na kogoś trochę bardziej rozumiejącego czym jest tłumienie, SNR itp. i przysłał Panów zajmujących się w mojej okolicy utrzymaniem sieci. Pan miły, po stwierdzeniu że stary kabel mógł zostać uszkodzony na wiele możliwych sposobów, bo miał pewnie ze 30 lat, wymienił cały "drut" od słupa do muru budynku. Tylko najbardziej było szkoda wielu godzin spędzonych na próbie tłumaczenia najprostszych rzeczy ludziom, którzy nie mają pojęcia o swojej pracy.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Wymiana kabla od słupa do domu

@lupiq

jeśli któraś z podpowiedzi była dla Ciebie pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.