Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odłączanie światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Odłączanie światłowodu

Witam, przejdę od razu do tematu, otóż kilka miesięcy temu wziąłem cały pakiet love ze światłowodem, wszystko ładnie podłączone itp, ale teraz z przyczyn wyższych muszę zmienić mieszkanie, jednakże w nowym mieszkaniu jest już internet więc nie potrzebuję tego światłowodu, więc czy można odłączyć cały sprzęt ,a także usunąć kabel?

I jeszcze moje następne pytanie może idiotyczne jednakże zapytam, czy można przejść z całego pakietu love na pakiet tylko telefon i abonament za który też płace w tym pakiecie, a jak nie to czy mogę zamienić światłowód na internet mobilny?

Z góry proszę bez dygresji na temat tego że mogłem wcześniej myśleć o tym i nie brać światłowodu i tym podobnych wywodów, dziękuje.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Odłączanie światłowodu

na tym nowym mieszkaniu jest mozliwosc na ftth? jezeli tak to przenies.
jezeli nie ma mozliwosci na ftth a zlozysz wniosek o przeniesienie to zostanie zaproponowana Ci oferta alernatywna np orange love z internetem adsl/vdsl czy z mobilnym.

 

instalacja ktora masz wykonana w mieszkaniu monter nie bedzie deinstalowal. kabel pozostaje na swoim miejscu  tak jak jest.

odlacz po prostu sprzet i po temacie. przeciez orange nie sprawdza czy klient uzywa uslugi czy nie. wazne aby co miesiac $$ na koncie bylo

 

do konca grudnia 2017 istniala mozliwosc rozmwiazania umowy bez kary w przypadku BMT na nowym adresie. od stycznia orange stalo sie jeszcze bardziej proklienckie i dowala kare jezeli klient zlozy wypowiedzenie w trakcie trwania umowy 😉

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odłączanie światłowodu

Jeśli masz lojalkę, to zamiana mieszkania nie jest podstawą do zmian w umowie czy jej rozwiązania. Odpięcie urządzeń nie sprawi że opłat nie będzie. Standardowo procedura umożliwia spróbowanie przeniesienia usług na nowy adres. Jeśli nie ma możliwości technicznych, to w niektórych przypadkach (np. sprzedaż mieszkania, szczegóły na BOK) można napisać prośbę o rezygnację bez kary. Pozostałe opcje są możliwe ale wiązałyby się z karą więc nie polecam.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Odłączanie światłowodu

Jestem świadomy tego jednakże chciałem zapytać czy są jakieś możliwości, na dniach raczej i tak wpadnę do orange więc tam się dopytam, 40 zł miesięcznie to nie dużo jak coś i większej różnicy mi nie robi, jednakże chciałbym zapytać jak to jest z odłączaniem normalnie odłączają kabel? i czy mogą po prostu odłączyć i nie podłączać i nie będzie z tym żadnych problemów?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odłączanie światłowodu

A masz lojalkę?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Odłączanie światłowodu

A co to jest lojalka?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odłączanie światłowodu

Inaczej umowa na czas określony.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Odłączanie światłowodu

Tak i z tego co mi mówili jak zmieniam adres to cały sprzęt przenoszą i tu jest moje pytanie czy kabel mogą odłączyć bez problemu i czy mogą nie podłączać w nowym miejscu.,


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odłączanie światłowodu

Trochę dziwne piszesz. Mogą Ci nie podłączyć, ale to nie rozwiązuje umowy. Nadal będziesz płacić za coś co nie korzystasz bo usługa będzie pod starym adresem. Tak bez zachodu to niestety nic się nie da.

Niektórzy proponują pisanie pism do dyrektorów ale na 99% zgody nie będzie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Odłączanie światłowodu

Chodzi o to że jeżeli nie ma możliwości zmian w umowie z tego powodu to po prostu odłączę i odłożę do szafy router, a abonament i tak płacę po prostu 40 zł za nic będzie, chodziło mi jedynie o to czy odłączają wszystko bez problemowo w tym także kabel który jest podpięty do skrzynki więc musi zrobić to technik.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Odłączanie światłowodu

na tym nowym mieszkaniu jest mozliwosc na ftth? jezeli tak to przenies.
jezeli nie ma mozliwosci na ftth a zlozysz wniosek o przeniesienie to zostanie zaproponowana Ci oferta alernatywna np orange love z internetem adsl/vdsl czy z mobilnym.

 

instalacja ktora masz wykonana w mieszkaniu monter nie bedzie deinstalowal. kabel pozostaje na swoim miejscu  tak jak jest.

odlacz po prostu sprzet i po temacie. przeciez orange nie sprawdza czy klient uzywa uslugi czy nie. wazne aby co miesiac $$ na koncie bylo

 

do konca grudnia 2017 istniala mozliwosc rozmwiazania umowy bez kary w przypadku BMT na nowym adresie. od stycznia orange stalo sie jeszcze bardziej proklienckie i dowala kare jezeli klient zlozy wypowiedzenie w trakcie trwania umowy 😉