Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykonanie reklamacji przez orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 25
  • 0

Wykonanie reklamacji przez orange

received_717886585870417 (1).jpeg

 

received_808851660339535.jpeg

 

received_1167414580533858.jpeg

 

Dzien dobry. Nie wiem czy ktos z osob decyzyjnych w Orange przeglada tutaj forum,jezeli tak to prosze o rakcje na wykonanie zgloszonej reklamacji. Tak wlasnie pracownicy Orange poprawili zle polozony kabel swiatowodu do mieszaknia .Czyli nic nie zrobili oprocz podlozenia korytka. Nie jestem w stanie wyrazic slow ktore cisna sie na usta ,to jest kpina z klienta ,brak szacunku do klienta ,narazanie klijeta i osob mieszkajacych w bydynku na niebezpieczenstwo.Kabel opiera sie na rurze od gazu i jest naciagniety jak struna. Orange pyta czy jestem zadowolony z wykonanej uslugi. To jest porazka co zrobiliscie ,na czacie i prze telefon ludzie nie wiedza co sie dzieje. Zdjecia przed poprawieniem instalacji sa w moim pierwszym poscie z pazdziernika.Plakac sie chce na to jak podchodza do swojej pracy

 

__________

* W temacie doprecyzowano kategorię i czytelność wpisu - Wiktor

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Wykonanie reklamacji przez orange

@Mario731  to jest efekt ich poprawki instalacji?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 25
  • 0

Wykonanie reklamacji przez orange

Dokladnie ,opadly rece

Anonim

Nie dotyczy

Wykonanie reklamacji przez orange

To forum samopomoce. Nie jest to oficjalna forma kontaktu z firmą. Na podstawie takiego wpisu nikt nic nie zgłosi. Oficjalne drogi kontaktu to:

- czat,

- telefonicznie pod *100 lub 510 100 100,

- salon,

- korespondencyjnie pod adres

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice.

 

 

 

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Wykonanie reklamacji przez orange

@Mario731 ręce opadają. To mi wygląda na robotę gości którzy często przewijają się przez program Usterka. W takiej firmie jak Orange nie powinno się tego tolerować. Winny jest oczywiście podwykonawca który zajmuje się siecią na danym terenie ale wizerunkowo uderza to w Orange.