Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolny internet

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

Witam. Ostatnio bardzo zwolnił mi internet. Było od 1 do 2 Mb/s, a teraz jest maksymalnie 150kb,s. Kabel sprawdzałem, router resetowałem zmieniałem się na 3G i nic. Dodam, że problem jest zarówno bezprzewodowo, jak i przez kabel. W grach ping jest normalny, 40-70 ms. Na speed testach pokazuje mi prędkość pobierania 1Mb/s , a upload 0,87Mb/s. 

15 ODPOW. 15

Poziom 36, Guru *
  • 2579
  • 6842
  • 189

Wolny internet

@PatrykM moze masz tzw lejek techniczny? https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-blokuje-heavy-userow

Skoro grasz przez internet to masz pewnie duze zuzycie GB co generuje duzy ruch, duze obciazenie danego nadajnika. Orange w takim przypadku ogranicza czasowo predkosc internetu.

Najlepiej skontaktuj się z konsultantem na czacie lub telefonicznie. Sprawdzi co Ci na linii piszczy😜

https://www.orange.pl/view/kontakt

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

No nie wiem. Fakt, korzystam dużo, ale jak patrzyłem to z prędkością pobierania po 23 jest tak samo jak za dnia

Poziom 38, Guru ***
  • 15648
  • 40069
  • 590

Wolny internet

@PatrykM z Twojego opisu wynika, że skończył się Tobie limit transmisji danych. Sprawdź na Mój Orange ile masz jeszcze GB.

Być może nadajnik jest mocno przeciążony lub jest awaria.

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

Nie, mam internet bez limitu

Poziom 38, Guru ***
  • 15648
  • 40069
  • 590

Wolny internet

@PatrykM jaką masz usługę na internet? Nielimitowane są tylko na kabelku. Według mnie nawet jak masz najwyższy pakiet, to masz limit 150 GB w strefie domowej + 100 GB poza, razem daje 250 GB. Po wykorzystaniu tej paczki danych, masz internet nielimitowany o prędkości do 1 Mbit/s.

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

Wykorzystałem na pewno więcej niż 250 GB i było ok. A nawet jeśli ograniczenie by było do 1Mb/s, to spokojnie powinno do tej wartości dochodzić, a jest 100-200 Kb/s.

Poziom 38, Guru ***
  • 15648
  • 40069
  • 590

Wolny internet

@PatrykM w takim razie może być problem z adajnikiem. Uzyskasz informacje w tej sprawie na infolinii 510 100 100 lub na czacie. Bez lokalizacji nie podpowiem.

@PatrykM Z taką prędkością, to całkowicie internet zablokowany.

Faktury masz wszystkie opłacone?

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

Tak, wszystko opłacone. Zadzwonię na infolinię i może się czegoś dowiem.

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

A może jednak ktoś mógłby sprawdzić czy wszystko w porządku. Lokalizacja to Załusków