Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolny internet


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

Witam. Ostatnio bardzo zwolnił mi internet. Było od 1 do 2 Mb/s, a teraz jest maksymalnie 150kb,s. Kabel sprawdzałem, router resetowałem zmieniałem się na 3G i nic. Dodam, że problem jest zarówno bezprzewodowo, jak i przez kabel. W grach ping jest normalny, 40-70 ms. Na speed testach pokazuje mi prędkość pobierania 1Mb/s , a upload 0,87Mb/s. 

15 ODPOW. 15

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wolny internet

@PatrykM moze masz tzw lejek techniczny? https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-blokuje-heavy-userow

Skoro grasz przez internet to masz pewnie duze zuzycie GB co generuje duzy ruch, duze obciazenie danego nadajnika. Orange w takim przypadku ogranicza czasowo predkosc internetu.

Najlepiej skontaktuj się z konsultantem na czacie lub telefonicznie. Sprawdzi co Ci na linii piszczy😜

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

No nie wiem. Fakt, korzystam dużo, ale jak patrzyłem to z prędkością pobierania po 23 jest tak samo jak za dnia


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wolny internet

@PatrykM z Twojego opisu wynika, że skończył się Tobie limit transmisji danych. Sprawdź na Mój Orange ile masz jeszcze GB.

 

Być może nadajnik jest mocno przeciążony lub jest awaria.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

Nie, mam internet bez limitu

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wolny internet

@PatrykM jaką masz usługę na internet? Nielimitowane są tylko na kabelku. Według mnie nawet jak masz najwyższy pakiet, to masz limit 150 GB w strefie domowej + 100 GB poza, razem daje 250 GB. Po wykorzystaniu tej paczki danych, masz internet nielimitowany o prędkości do 1 Mbit/s.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

Wykorzystałem na pewno więcej niż 250 GB i było ok. A nawet jeśli ograniczenie by było do 1Mb/s, to spokojnie powinno do tej wartości dochodzić, a jest 100-200 Kb/s.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wolny internet

@PatrykM w takim razie może być problem z adajnikiem. Uzyskasz informacje w tej sprawie na infolinii 510 100 100 lub na czacie. Bez lokalizacji nie podpowiem.

 

@PatrykM Z taką prędkością, to całkowicie internet zablokowany.

 

Faktury masz wszystkie opłacone?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

Tak, wszystko opłacone. Zadzwonię na infolinię i może się czegoś dowiem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

A może jednak ktoś mógłby sprawdzić czy wszystko w porządku. Lokalizacja to Załusków