Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolny internet


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wolny internet

@PatrykM na który nadajnik masz router nakierowany: Krzyżyk Iłowski ID: 91026 czy Brzozów Stary ID: 4489?

 

Odległości do nadajników dość spore.

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

Pokaż szczegóły
 

A gdzie mogę sprawdzić to ID?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wolny internet

@PatrykM ja używam mapki:

 

http://beta.btsearch.pl

 

Nadajniki znajdziesz również na stronie UKE:

 

https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

Wolny internet

Router nakierowany jest na Krzyżyk Iłowski


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wolny internet

@PatrykM nadajnik Krzyż Iłowski ID: 91026 obsługuje LTE 800, LTE 1800, UMTS 900. Nadajnik jest przeciążony. Może pomóc przełączenie routera na 3G.

Nadajnik Brzozów Stary ID: 4489 nie jest przeciążony, ale ze względu na odległość pewnie bez anteny zewnętrznej trudno będzie z niego uzyskać sygnał. Obsługa LTE 800, 1800, 2100, 2600 oraz UMTS 900, 2100


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Wolny internet

Cześć,

 

Z jakiego modemu mobilnego korzystasz? Czy ma możliwość podłączenia anten zewnętrznych? Wiem, to dodatkowy koszt, ale pozwoli na odebranie sygnału w lepszym miejscu (na zewnątrz, na dachu-byle wyżej..:)..). Anteny zawsze pozwalają na stabilniejszy odbiór, bo są kierunkowe (mogą nakierowane na dalszy BTS, ale mniej obciążony spowodować spadek ping). Aby zrobić jakieś rozeznanie możesz wystawić modem jak najwyżej możesz (ja właziłem nawet na kalenicę na dachu i wystawiałem łapę najwyżej jak mogłem) robiąc jednocześnie pomiary i obracając modemem dookoła. Trzeba uważać i zachować warunki bezpieczeństwa własnego, stąd najlepiej wykonywać takie testy w 3 osoby. Jedna wystawia, druga asekuruje, trzecia robi pomiary po eth (sam taki system pracy przyjąłem). Próbuj i uważaj na siebie