Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoIP-FritzBox zamiast Funbox

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 144
  • 1

VoIP-FritzBox zamiast Funbox

grzes711_0-1726314202995.png

 

Sprawdzilem czy na zadnym z urzadzen nie powtarzaja sie literki na koncu loginu tj. a,b,c, ale w kazdym telefonie jest inna. Co jakiś czas przy wyukonywaniu polaczenia dostaję :403- Forbidden w Fritzbox.

Reszta ustawień:

grzes711_1-1726314526964.pnggrzes711_2-1726314533419.png

 

 

 

 

 

_______________________

*Edycja obrazu - moderator Wojciech.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6103
  • 24951
  • 210

VoIP-FritzBox zamiast Funbox

Ale tylko co jakiś czas? A zwykle działa? Czy też zwykle jest taki błąd i nigdy nie działa?

Przy powtarzających się literkach "liczy się" (może odbierać połączenia) ostatnie urządzenie logujące się z daną literką, poprzednie jest wylogowywane.

VoIP generalnie lubi od czasu do czasu się wieszać  (jako usługa), nawet na FB3 z analogowym telefonem. Na FB3 gaśnie wtedy dioda telefonu a w słuchawce jest komunikat zalecający restart modemu. Restart ten faktycznie pomaga, ale i bez tego po paru minutach usługa wraca do normy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 363
  • 1

VoIP-FritzBox zamiast Funbox

Mam ten sam problem, telefon domowy podłączony po DECT do Fritza, działają mi jedynie połączenia przychodzące, natomiast jeśli chce do kogoś zadzwonić to też dostaję błąd. Dodatkowo po jakimś czasie na FB6 zaczyna migać biała dioda przy telefonie domowym - wtedy wywala mi całkowicie VoIP bo tel domowy na Fritzie się wylogowuje i nie chce się na nowo zalogować. Nawet po podłączeniu domowego z powrotem do FB6 tez nie działa. Czasami pomaga restart routera albo kontakt z infolinią.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 144
  • 1

VoIP-FritzBox zamiast Funbox

Mam dokładnie tak samo. Problem nadal nierozwiązany