Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uwolnienie linii

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Uwolnienie linii

No wiadomo. Wytrzymać wytrzymam. Denerwuje mnie tylko to, że delikatnie mówiąc lecą sobie w kulki.
Oczywiście zlecenie dali na piątek tak żeby wszystko (wizyta montera orange czy coś) jeszcze przedłużyła się o weekend. Ech..

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uwolnienie linii

@AdeKK: jeśli chcesz mojej rady, poczekaj, ew napisz do UKE z prośbą o nadzór i kontrolę nad procesem.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uwolnienie linii

Poza tym wysłanie zlecenia do Orange nie oznacza, że w sobotę już złożysz zamówienie.
Może być potrzeba by technik na centrali fizycznie Cię odpiął i zwolnił zasób.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Uwolnienie linii

No tak. Właśnie o to m mówię.
Pani z Orange mówiła, iż:
Gdy tylko Netia zwolni linię przychodzę do salonu - podpisuję umowę. Następnego dnia przychodzi technik. Sprawdza połączenie i podpina (przechodze z adsl na vdsl) i powinno być do 80mbit nie mniej niż 20.

O ile więc w ogóle uda się w piątek podpisać umowę to w sobotę zapewne nikt nie przyjdzie nic montować. A dni uciekają.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uwolnienie linii

To że Netia wystawi zlecenie nie oznacza realizacji 😞
Anonim

Nie dotyczy

Uwolnienie linii

Nie mam 100% pewności, ale w sobotę chyba też pracują technicy 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Uwolnienie linii

Hm. W sumie różnie można to rozumieć.

Wyjaśniam, że ponowiliśmy zlecenie zwolnienia łącza, jakie nastąpi 2 grudnia 2016 r.

Tzn wg. mnie że zlecenie już zostało ponowione i odłączenie zostało ustalone na 2.12? No bo chyba nie chodzi o to że zlecenie wyślą dopiero 2.12? To już by była gruba przesada!
Anonim

Nie dotyczy

Uwolnienie linii

Można to rozumieć tak i tak 🙂 To jest celowa polityka by nie mieć punktu zaczpienia, ale.....może uwolni CIę już netia 2 grudnia i na Mikołajki będziesz już z Orange 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Uwolnienie linii

Odpisałem kulturalnie niech mi napiszą konkretnie co oznacza tamto zdanie w praktyce.

Może jeszcze w tym tygodniu zdążą odpisać.

Cóż więcej mi zostało prócz marudzenia im żeby to w końcu zrobili jak trzeba.



Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Uwolnienie linii

Otrzymałem nową odpowiedź od netii.

W odpowiedzi na zgłoszenie potwierdzam, że uwolnienie linii nastąpi 2 grudnia 2016 r. Jest to informacja potwierdzona. Uprzejmie przepraszam za wszelkie niedogodności oraz proszę o cierpliwość.

Jest więc może nadzieja, że faktycznie będzie to 2.12.
Teraz zakładając optymistycznie rozwiązanie (a co za tam :p) w piątek podpisuję umowę z Orange. W sobotę zjawia się monter i stwierdza że wszystko jest ok i będzie vdsl 80.
To kiedy faktycznie zostanie włączony Internet?
I kiedy faktycznie otrzymam funboxa2?