Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uszkodzenie trudnousuwalne Neostrada. Co teraz? Chcę aby internet zaczął działać.

ROZWIĄZANE

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1761
  • 6173
  • 70

Uszkodzenie trudnousuwalne Neostrada. Co teraz? Chcę aby internet zaczął działać.

To,ze dziś internet mobilny nie sprawdza się, to nie znaczy, że nawet jutro będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, a po jutrze takim sobie.

Internet mobilny najlepiej sprawdzać na startówkach w ofercie na kartę (prepaid). Operatorzy przebijają się w bonusowych GB w ofercie na kartę

Szczególnie na przeniesionych numerach, ale i na nowych startówkach tanio można wszystko przetestować.

Na początek sprawdź stronę:

BTSearch :: Baza danych oraz mapa lokalizacji stacji BTS  

oraz zapytaj o wybór operatora np. na forum bezkabli.

 

 

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 51
  • 0

Uszkodzenie trudnousuwalne Neostrada. Co teraz? Chcę aby internet zaczął działać.

Tak umowa do czerwca 2025 r jeszcze

 

No i problem jest taki, że mieszkam w takim miejscu gdzie z mobilnym jest naprawdę ciężko.. Ale będę sprawdzać. Zobaczymy co zaproponują

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57229
  • 691

Uszkodzenie trudnousuwalne Neostrada. Co teraz? Chcę aby internet zaczął działać.

@gosia336 weź pod uwagę, że inaczej odbierają smartfony, a inaczej modemy np LTE z anteną zewnętrzną. To jednak koszty i kłopot w instalacji tego sprzętu ( głównie anten)


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 51
  • 0

Uszkodzenie trudnousuwalne Neostrada. Co teraz? Chcę aby internet zaczął działać.

Dostałam opcję internetu mobilnego bez limitu wraz z połączeniem 3 numerów komórkowych - ok 180 zł miesięcznie (4 numer zostałby zmieniony na kartę). Niestety telewizja już nie wchodzi w grę tutaj. 
Zastanowić się mam do jutra co zrobić. Mimo wszystko średnio korzystnie dla mnie wszystko wychodzi bo do tej pory za 190 zł miesięcznie miałam 4 numery, Neostrade i telewizję. 
No ale co poradzić.. Ktoś nabroił i mi utrudnił trochę wszystko. No ale żeby człowiek miał tylko takie problemy w życiu jak to.  


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 51
  • 0

Uszkodzenie trudnousuwalne Neostrada. Co teraz? Chcę aby internet zaczął działać.

Nie chce zaczynać nowego wątku. Chciałabym się tylko jeszcze poradzić. 
Zgłoszenie w aplikacji widnieje mi cały czas tak jak na drugim załączonym zdjęciu. W jaki sposób można sprawdzić kwestie odszkodowania? Natomiast wchodząc w link, który dostałam SMS-em wygląda to cały czas tak jak na pierwszym screenie mimo, że dzisiaj już dostałam informację telefoniczną, że usterka nie zostanie naprawiona. 

IMG_0473.png

IMG_0472.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5998
  • 24411
  • 206

Uszkodzenie trudnousuwalne Neostrada. Co teraz? Chcę aby internet zaczął działać.

TV sat albo po taniości naziemna.

A na mobilny internet się nie decyduj bez zrobienia rozeznania czy w ogóle będzie to działać. Dostałaś wcześniej sugestie co zrobić, żeby to sprawdzić.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57229
  • 691

Uszkodzenie trudnousuwalne Neostrada. Co teraz? Chcę aby internet zaczął działać.

@gosia336  że wszystkim musisz poczekać do zamknięcia zgłoszenia o uszkodzeniu. W opisie powinno być zapisane rozwiązanie umowy.

Masz kontakt do osoby prowadzącej Twoją reklamacją? To ona wnioskuje o sposób jej zamknięcia i załatwia formalności związane z bonifikata m i ewentualnym odszkodowaniem za zerwanie umowy z powodu operatora, 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 51
  • 0

Uszkodzenie trudnousuwalne Neostrada. Co teraz? Chcę aby internet zaczął działać.

Sprawdziłam wszystko. Pytałam też kogo się dało i to jedyna opcja na ten moment żeby mieć jakikolwiek internet. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 51
  • 0

Uszkodzenie trudnousuwalne Neostrada. Co teraz? Chcę aby internet zaczął działać.

Tak tak mam kontakt. Na dzień dzisiejszy temat zamykam i jeszcze raz dziękuję każdemu z osobna za poświęcony czas i pomoc. Pozdrawiam 😊