Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon VoIP-przydatna, bezpłatna usługa


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 67
  • 137
  • 0

Telefon VoIP-przydatna, bezpłatna usługa

Dziękuję za wskazówki, na Xiaomi Mi 6 udało się skonfigurować. Ale na Samsung S10 Android 11 nie  mogę znaleźć ustawień. Może ktoś, coś?

Z góry dzięki 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22058
  • 181

Telefon VoIP-przydatna, bezpłatna usługa

@fenomen 

Ale o co chodzi? Jeśli o obsługę VoIP od Orange (aka "numer stacjonarny") na telefonie z androidem, to tu jest wszystko wypisane co udało mi się ustalić:

https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Orange-VoIP-przez-klienta-SIP-na-androidzie/m-p/262758#M30...

 

Oczywiście można też zainstalować dowolnego kilenta SIP ze sklepu (PortSIP wygląda bardzo sympatycznie).

Acha, jeszcze co do Xiaomi to one mogą to mieć nieco mniej typowo. A Huawei najczęściej nie mają tej opcji wcale.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 67
  • 137
  • 0

Telefon VoIP-przydatna, bezpłatna usługa

Chodzi o to, że nie mogę znaleźć w Android 11 Samsung S10 ustawień konta SIP. Czy może na Samsung i na tym Android 11 zostało to wycięte?

Na Xiaomi Mi 6 jest bodajże Android 9 i tam można ustawić według instrukcji konto SIP i tam nie ma problemu. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Telefon VoIP-przydatna, bezpłatna usługa

Hej.
Dzięki @fenomen za "zombifikację" starego tematu, a @j131 za podesłanie rozwiązania - u mnie funkcja telefonu stacjonarnego jest niewykorzystana kompletnie a dzięki temu, użyję któregoś ze starszych telefonów do połączeń stacjonarnych - muszę tylko sięgnąć do mojego planu taryfowego 😉