Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szybkie Zwroty w InPost


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Szybkie Zwroty w InPost

"InPost wprowadza usługę „szybkie zwroty” w aplikacji InPost Mobile, bez konieczności drukowania etykiet. Każdy użytkownik aplikacji może dokonywać zwrotów bezpośrednio z aplikacji mobilnej, zaraz po odbiorze paczki. Zwracany towar można nadać w dowolnym Paczkomacie®. Sam proces zwrotu przesyłki jest szybki i bardzo intuicyjny. Dodatkowo klient od razu może śledzić w aplikacji drogę powrotną paczki do nadawcy.

 Już teraz każdy użytkownik InPost Mobile może w szybki i wygodny sposób zwrócić swoją przesyłkę! Nie potrzeba do tego żadnej etykiety – wystarczy kod wygenerowany w procesie zwrotu paczki w aplikacji mobilnej InPost i nadanie jej w dowolnym Paczkomacie®. To kolejne udogodnienie, które wprowadziliśmy w naszej sieci Paczkomatów® – obejmującej ponad 16.000 lokalizacji. Przy dynamicznym wzroście zakupów online już 40% kupujących oczekuje wygodnej opcji zwrotu towaru, a aż 64% najchętniej robiłaby to za pośrednictwem Paczkomatów® InPost. To potwierdza, że łatwe zwroty towarów kupionych on-line to jeden z najbardziej motywujących czynników do zakupów – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost." źródło https://inpost.pl/aktualnosci-inpost-wprowadza-szybkie-zwroty-w-aplikacji 

Czyżby będzie można zwracać urządzenia orange po zakończeniu umowy bez drukowania etykiet i w aplikacji Inpost?

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Szybkie Zwroty w InPost

Sposób wysłania zwrotu sprzętu zależy zależy tylko od użytkownika. Ważne, aby było wysłane na adres wskazany w umowie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12787
  • 52617
  • 601

Szybkie Zwroty w InPost

@Windowv2  to się chyba tyczy tylko paczek odebranych które chcemy od razy zwrócić. Zwrot sprzętu do magazynu centralnego to co innego. To nadanie nowej przesyłki. To będzie miało zastosowanie w przypadku, gdy wmówią nam usługę I sprzęt na który nie mamy ochoty  czyli nie przyjmiemy tej paczki...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Szybkie Zwroty w InPost


@agat13napisał(-a)

@Windowv2  to się chyba tyczy tylko paczek odebranych które chcemy od razy zwrócić. Zwrot sprzętu do magazynu centralnego to co innego. To nadanie nowej przesyłki. To będzie miało zastosowanie w przypadku, gdy wmówią nam usługę I sprzęt na który nie mamy ochoty  czyli nie przyjmiemy tej paczki...


Strona kieruje na Szybkie Zwroty i też powód "Zwrot urządzenia po zakończeniu umowy" Na stronie https://szybkiezwroty.pl/orange_zwroty jest taka informacja przy jak to działa?inpost.png


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12787
  • 52617
  • 601

Szybkie Zwroty w InPost

@Windowv2  na stronie niby mowią tylko o zwrocie otrzymanej paczki...ale to dziwne, że przekierowuje  ze strony


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szybkie Zwroty w InPost

Po aktualizacji aplikacji Orange też jest dostępny.

 

Screenshot_2022-01-27-18-16-49-747_pl.inpost.inmobile.jpg

Screenshot_2022-01-27-18-16-56-607_pl.inpost.inmobile.jpg

  

Anonim

Nie dotyczy

Szybkie Zwroty w InPost

To artykuł na ten temat

 

https://www.orange.pl/omnibook/zwrot-urzadzen

 

Możemy tak wrócić urzedsenia między innymi po rozwiązaniu umowy lub gdy kurier dostarczył nam urządzenie w ramach wymiany uszkodzonego . 

 

Jak dla mnie naprawdę wygodna opcja. Łatwo wygenerować kod bez zabawy w drukowanie etykiety. Nie trzeba trafić czasu na wizytę w salonie. I oczywiście za darmo. 

 

Ja ogólnie jestem fanką paczkomatów.. Co mogę zamawiam w ten sposób. Do niedawna miałam ,3 w odległości 5 minut na piechotę od domu. Do nowo postawionego mam 150 m.