Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spadek prędkości


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Witam

I znowu spadek prędkości przez ostatnie dwa tygodnie internet chodził z prędkością 78 Mb Tłumienie sumów 4.2 zero błędów zero przerw w dostawie internetu bardzo ładnie działał przed tym jak zaczęło chodzić z tą prędkością w miejscowości gdzie jest główna centrala kilka razy wyłączyli prąd więc prawdopodobnie główna centrala się zresetowała.

Dziś modem się zawiesił więc go zresetowałem i co się okazało prędkość spadła do 60 Mb kilka razy linia była sprawdzana i panowie powiedzieli że więcej nie pójdzie bo kiedyś były 2 łącza teraz jest 20 a centra jest na 200 łącz więc nie ma mowy o przeciążeniu bo każdy ma swoje łącze 

Jeśli łącze nie powinno pociągnąć więcej niż 60 Mb jak to powiedzieli panowie monterzy przez dwa tygodnie chodziło  z prędkością 78 Mb i to bardzo stabilnie

Według mnie jest to bezczelne zaniżanie prędkości in gadanie że jest wszystko w porządku ja tak tego nie zostawię bo jeśli wiem że łącze jest w stanie pociągnąć pełną prędkość kontaktowałem się już z UOKIK

i pan powiedział że faktycznie operator dotrzymuje warunków umowy ALE z drugiej strony najwidoczniej umyślnie zaniża prędkość łącz które może pociągnąć o wiele więcej  bo jeśli moja karta ustawiła prędkość 78Mb i chodziło stabilnie to nie powinna obniżyć prędkości do 60Mb na pewno nie sama 

68 ODPOW. 68

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spadek prędkości

A skąd masz info jak łącze powinno chodzić?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości


Piotrekk85 napisał(-a):
A skąd masz info jak łącze powinno chodzić?

Przez 2 lata chodziło z prędkością ponad 80 Mb co jakiś czas wskakuje do 80 zazwyczaj jak wyłączą prąd i się zresetuje centrala mam 400 metrów do cantali pod centrale jest podłączone z 10 osób A informacje jak powinno chodzić dostałem od znajomego który prze 6 lat pracował w Orange ale się zwolnił bo miał już dosyć ciągłego wysłuchiwania  i opieprzania ludzi że net chodzi słabo 

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości

@Adam1971Pokaz jak wyglądają statystki DSL ? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Przy 78 tłumienie miałem 4.2 Znajomy powiedział mi jak to wygląda jak się dzwoni i sprawdzają do jakiej prędkości jest ustawione np ustawione jest do 60 a w nawiasie np do 80 to co mają mówić


DSL.png

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości

@Adam1971Czyli wszystko OK zgodnie z umowa to ze miałeś max 80 Mb to nie zmienia faktu ze będzie dalej tyle samo. Jak chcesz to zgłaszaj problem do Orange.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

I tak będę robił do skutku 

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości


Adam1971 napisał(-a):

I tak będę robił do skutku 


@Adam1971Szkoda twojego czasu i zdrowia wszystko masz od 20 do 80 Mb wiec będą anulować zlecenia  


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Spadek prędkości

@Adam1971 ty przynajmniej masz te 78mb/s 

a nie to co ja tu mam place za 80mb a ledwo ciągnie 24 śmiech na sali już rok mija i poprawy nie widać, a jak mnie zapewniali ze tak będzie tylko  na początku hahah 😆

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości

@weedsTylko pamiętaj że masz umowę od 20Mb do 80Mb wiec za to płacisz. Może to się kiedyś zmieni.