Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spadek prędkości


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spadek prędkości

Wyciąg z umowy to nie umowa. Na umowie są podane widełki, wystarczy poszukać. Jeśli masz wariant do 80 to widełki są 20-80.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Widełki widełkami ale spadek prędkości z 80 do 29 w ciągu roku to już jest przegięcie 

tłumaczenie się Orange widełkami nic tu nie da bo spadek jest zbyt duży to słowa pani z Uke

 


 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spadek prędkości

Masz to na piśmie? Jeśli mieszkasz w miejscowości turystycznej to normalne w wakacje. Też to nie jest tak, że do każdego węzła masz sam pełną prędkość. Im więcej osób korzysta, i Ciebie efektywnie może być mniej. A jak mierzysz prędkości? Jakiś speedtest czy patrzysz na profile synchronizacji? Czy jeszcze inaczej?
Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości

Na pewno masz zapisane od ilu do ilu w umowę wzór a to ze ci spadło to norma na starej linii UKE nic Ci nie pomoże w tej strawie wszystko jest OK.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Dziś dzwoniłem do Orange i sprawdzałem speed testem ze strony którą podała mi pani na infolinii żeby i ona widziała ten test a tak wo gule było ponad                                                                                                   liczba sekund z błędami (ES) w trakcie pobierania (od momentu ostatniej synchronizacji)  570 

Sekundy z poważnymi błędami (SES) w trakcie pobierania (od momentu ostatniej synchronizacji)  640


2018-08-10.png

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Resetowania u pani na infolinii nic nie pomogło więc to może jakaś awaria na centrali 

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości

@Adam1971Słaba linia jest u ciebie jak spada ci snr a tak widać ze jest na załączonych zdjęciach.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

Zgłaszałem to już kilka razy że linia ma ponad 30 lat i kilka razy była zerwana ale z tego co widzę Orange ma to gdzieś to jeśli wiedzą że linia jest stara i może paść to po jaką chorobę dzwonią ciągle do ludzi i wciskają usługę LOV

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości

Liczy się sprzedaż i pozyskanie klienta to nie ich problem co będzie dalej.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 6
  • 0

Spadek prędkości

NO ale jak linia mogła paść z dnia na dzień tym bardziej 3 sąsiadów i siostra przez ścianę ma taki sam net i jest wszystko ok