Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spadek prędkości wysyłania po 2 latach (Neostada 80)


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Spadek prędkości wysyłania po 2 latach (Neostada 80)

Pare dni temu spadła mi prędkość wysyłania z ok 8 mbps do 3.8mbps po 2 latach korzystania z internetu cały czas było 8mbps więc nie rozumiem czemu teraz nagle spadło do 3.8 mbps czym to jest spowodowane i czy da się coś z tym zrobić? Tak samo miałem z początku z predkośćią pobierania kiedy to przez poł roku korzystania z internetu było ok 60-70 mbps a po poł roku nagle predkość spadła do ok 28 mbps, więc nie rozumiem czemu została obnizona predkosc wysyłania jak i pobierania jeżeli łącze było stabilne przez taki długi czas, w czasie zakładania internetu przez techników pytałem się ich czy jeżeli w okolicy podłączą więcej osób do internetu to czy spadnie przez to moja predkość internetu, powiedzieli mi znacząco że nie, więc nie rozumiem w czym problem i czemu predkość spadła. Mam neostrade do 80Mbps
Parametry łącza na chwile obecną według routera funbox:

Prędkość i margines szumu
2.5
Prędkość synchronizacji DSL w górę
3898 Kb/s
2.6
Prędkość synchronizacji DSL w dół
28735 Kb/s
2.7
Margines szumu w dół
9.4 dB

 

Jakość linii (błędy)
2.8
Liczba sekund z błędami (ES) w trakcie pobierania (od momentu ostaniej synchronizacji)
9
2.9
Sekundy z poważnymi błędami (SES) w trakcie pobierania (od momentu ostaniej synchronizacji)
0

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości wysyłania po 2 latach (Neostada 80)

@xen777Może być coś na stykach jest nie tak ale tylko technicy mogą to sprawdzić .


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Spadek prędkości wysyłania po 2 latach (Neostada 80)

na stykach gdzie? na centralce czy u mnie gdzieś?

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości wysyłania po 2 latach (Neostada 80)

@xen777 Może być u ciebie jak i na centrali lub po drodze.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Spadek prędkości wysyłania po 2 latach (Neostada 80)

@xen777
proponuję Ci jeszcze poszukać na Nasz Orange podobnych tematów (warto skorzystać z wyszukiwarki [ikonka lupy w prawym górnym rogu]). Dzięki temu można trafić np. taki temat Emotikon: Szczęśliwy.