Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa gofiber


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Nie działa gofiber

Cześć,
mam gofiber w wersji pro i chciałem zamówić światłowód dla przyjaciół, zamówienie zostało złożone ale potem zadzwoniła do mnie jakaś osoba ze sklepu internetowego żądając podania mojego ID sprzedawcy (dosłownie żądając i oburzając się głośno ze go nie posiadam) po czym oznajmiła że bez tego musi zawrócić to zamówienie do uzupełnienia.
Nie wiedziała w ogóle że takie coś jak gofiber instnieje i jej przełożony również.
Albo ta aplikacja jest praktycznie martwa, ma błędy, coś poszło nie tak w zakładaniu mojego profilu albo 100 innych możliwości nie działania przy skomplikowaniu systemów Orange.
Czy mógłbym prosić występujących tu pracowników Orange o przekierowanie mnie do kompetentnej osoby?
Numer telefonu z regulaminu nie odpowiada, mejl który tam wysłałem odbił mi jakimś numerem zgłoszenia i od dwóch tygodni nic sie nie dzieje.
Pomocy
3 ODPOW. 3

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Nie działa gofiber

@bez_nazwy Sprawdzę to i dam Ci znać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Nie działa gofiber

@Mikołaj - jakieś newsy? Na razie jedyne co dostałem to jakaś propozycje zarobienia pod stołem na priv od jakiegoś waszego pośrednika/sprzedawcy.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Nie działa gofiber

@bez_nazwy Jak tylko będę miał coś konkretnego dam Ci znać, pewnie na PW. Szczęśliwy mężczyzna