Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN

Zaraz to zrobię 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN

Zrobione, ale chyba niewiele to dało 


Przechwytywanie.PNG
Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN

Więcej możesz zrobić przez BOK jak reset linii ale pamiętaj że masz wszystko zgodnie z umową


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN

Poobserwuję co będzie dalej i spróbuję podmienić router i wiem że mam wszystko zgodne z umową.

Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN

Ping to jest ok.30ms. jak przypuszczam coś jest z linią. Mało tej prędkości powinno być trochę więcej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN

@Anonim  prędkość powinna być dużo większa przez 1,5 roku nie miałem problemów z prędkością bo wcześniej to się cuda działy ale po wielokrotnych zgłoszeniach i telefonie od dyspozytora firmy Eltel skończyło się i było w najlepszym porządku.Linia ciąneła 12448 down i 1200 up przy marginie powyżej 6 db w każdą stronę.Wszystkie złącza w domu sprawdziłem, instalacja świeża 2 lata temu cała wymieniana(właśnie jak się te cuda działy).Dzisiaj linia już wygląda tak.Kolega ma w domu jakiegoś pentagrama co może mi na kilka dni pożyczyć.Masz może jakieś propozycje co to może być ? Jak ostatnio coś takiego miałem to po jakimś czasie linia padła całkowicie że nawet tłumienie skakało z 36 na 45 db.


Przechwytywanie.PNG
Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN

Dół tabelki to jak wygląda? Tam widać błędy. Niema marginesu SNR i on nie wzrasta to i prędkości nie będzie większej. Wątpię, że na innym routerze będzie inaczej. Ten problem trzeba rozwiązać z technikiem. Musi margines wzrosnąć inaczej nic się nie zmieni. Trzeba badać linię po kawałku. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN

Błędów niewiele ale moim zdaniem na takiej linii nie powinno być przy takiej prędkości.Co zauważyłem właśnie teraz to Margin skacze np z 7.8 do 8.3.Ale jak tu reklamować usługę skoro wszystko działa zgodnie z umową i nie zrywa połączenia?


Przechwytywanie.PNG
Anonim

Nie dotyczy

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN

@karol55Nie wiem ile w tym prawdy ale możesz odłączyć kabel od Internetu i wyłączyć zasilanie od routera na 10/15 min to powinien się zresetować port. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Spadek prędkości synchronizacji i brak wzrostu SNR MARGIN

Dzięki za radę  zrobię tak jutro.