Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy orange Love z powodu ciągłego problemu z neostradą


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Rozwiązanie umowy orange Love z powodu ciągłego problemu z neostradą

Witam

Czy i jak można rozwiązać umowę , w sumie to mam problem tylko z neostradą , ciągłe problemy , zgłoszenie - niby naprawa , chwilowa poprawa i znowu awaria, i tak w kółko. Głównie w weekendy i święta jak człowiek jest w domu i chciałby skorzystać z internetu a tu lipa bo ciągle rozłącza , zmienia się prędkość raz jest 1 Mb raz 2,5 raz 6 albo wcale,  a bok nie nie działa trzeba czekać do poniedziałku żeby z kimś porozmawiać i zgłosić usterkę za co znowu kasują.

 

Człowiek już nerwowo nie wyrabia .

Ma ktoś podobne problemy ? wie co trzeba i jak zrobić? , z komórki nie chciałbym rezygnować , ale od kwietnia już chyba z 10 razy zgłaszałem problemu , a przez  połowę grudnia net prawie nie działał i to głównie przez święta i nowy rok, teraz styczeń i znowu już druga awaria po nowym roku.

 

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozwiązanie umowy orange Love z powodu ciągłego problemu z neostradą

Musisz sprawdzić regulamin promocji co dzieje się po rezygnacji z internetu, było ich wiele więc nie sugeruj się tymi z internetu. Sprawdź jaki dostałeś do umowy. Poza tym Orange nie od razu pozwala rozwiązać umowę bez kary, musisz złożyć reklamację.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Rozwiązanie umowy orange Love z powodu ciągłego problemu z neostradą

Złożyłem reklamację na wadliwe działanie w grudniu i na zwrot za połączenia z BOK , przyznali mi w sumie 17 zł rabatu 🙂 czyli nie całe 7 zł za dwa tygodnie bez internetu