Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodzwonienie się do Biura Obsługi

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dodzwonienie się do Biura Obsługi

Mam problem a dokładnie, dodzwonienie się do biura obsługi klienta graniczy z cudem, ale jak jakimś cudem po godzinie siedzenia z telefonem przy uchu coś zaczyna się dziać jest prośba o podanie kodu abonamenckiego który zelomo jest na umowie, ale go nie ma więc w jaki sposób mam się dowiedzieć jaki on jest skoro nie mogę nawet porozmawiać z konsultantem ?! Nie mam zamiaru jechać do punktu Orange w moim mieście przez nie miłą obsługę ... Czekam na waszą odpowiedz "Orange" .... Jednym zdaniem jest tragedia co chwilę jakieś problemy z usługami od was czekam na koniec umowy ...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dodzwonienie się do Biura Obsługi

Jest niedziela niehandlowa, więc zwykle obsada jest mniejsza niż w dzień roboczy. Jeśli chcesz połączyć się z "żywym" człowiekiem, to kod abonencki nie jest potrzebny. Wystarczy chwilę poczekać lub wybrać inną opcję by nie przechodzić do opcji automatycznej obsługi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dodzwonienie się do Biura Obsługi

Jest niedziela niehandlowa, więc zwykle obsada jest mniejsza niż w dzień roboczy. Jeśli chcesz połączyć się z "żywym" człowiekiem, to kod abonencki nie jest potrzebny. Wystarczy chwilę poczekać lub wybrać inną opcję by nie przechodzić do opcji automatycznej obsługi.