Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router funbox 6


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Router funbox 6

@ManioG  Twój ostatni post nijak ma się do tematu w którym piszesz.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 47
  • 0

Router funbox 6

sorki nie tu jak to usunąć ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Router funbox 6

@ManioGSpoko..jakby było bardzo nie tak, to moderatorzy poprawią. Troszkę to jednak po linii, bo te screeny dość wiekowe są 🙂 ale mówią o wifi, czyli tym, co i FB6 nam dostarcza w tej prędkości...tyle, że troszkę niezbyt poprawnie politycznie 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 47
  • 0

Router funbox 6

W sumie mogli by temu fb6 dorzucić odsługę modemów LTE przez usb ,chyba że obsługuje a nie doczytałem bo to nieraz fajna rzecz jak padnie sieć główna to na zapasową sie przełączy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Router funbox 6

@ManioGNie, nie ma takiej obsługi..zawsze możesz założyć pomysł...ale to dość duże zmiany w sofcie, więc nie wiem czy przejdzie, bo jest głównie dedykowany do FTTH


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 47
  • 0

Router funbox 6

mogli by trochę rozbudować funkcjonalność tego fb6 ale to z drugiej strony ma być sprzęt typu Plug&Play :))) a ja lubię czasem poszperać w ustawieniach routera :)) i od czasu do czasu z pracy sprawdzić zdalnie działanie systemu i korzystanie dzieciaków z netu (cicha inwigilacja )


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 47
  • 0

Router funbox 6

tak z innej beczki jeszcze napiszę jak 5 lat (2016)temu bawiłem się dsl-ac68u i podłączyłem  modem LTE E3272(karta RBM) miałem wtedy neo 80/8 ustawiłem balans ładowania i spedtest dobijał nawet do 140 mega zależało wtedy od obciążenia nadajników LTE


neo80.JPG