Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie dotyczące światłowodu Orange


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 1

Pytanie dotyczące światłowodu Orange

Witam wszystkich serdecznie 🙂

 

Mam pytanie dotyczące światłowodu a dokładniej wykopu w który będzie leżał.Umowa zawarta na początku maja i teraz czekam na technika ,dostałem sms, problem w tym że jeszcze nie było ekipy która ten światłowód położy na odcinku od chodnika do mojego domu.

 

Czy jest jakiś numer telefonu na który mógłbym zadzwonić i zapytać czy czasem nie przeoczyli położenia u mnie światłowodu, tzn. wykop na mojej posesji + położenie kabla.Pytałem sąsiadów i u nich już dawno była ekipa która robiła wykop a jakoś kilka dni wstecz był technik i ustawił wszystko.

 

Pozdrawiam serdecznie.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie dotyczące światłowodu Orange

Gdzie podpisałeś umowę? Zwykle umowa jest po instalacji. Coś podejrzane. Czytałeś co podpisałeś?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pytanie dotyczące światłowodu Orange

W salonach podpisuje się najpierw umowę a potem jest technik. W smsie masz pewnie datę wizyty technika. Często jest tak, że kładą przyłącze i włączają w ten sam dzień.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 1

Pytanie dotyczące światłowodu Orange

Umowa została podpisana w salonie orange, z umową wszystko jest ok.Tak przeczytałem umowę.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 1

Pytanie dotyczące światłowodu Orange

Tak mam w smsie datę wizyty technika ale sugeruję się tym jak to wyglądało u sąsiadów. Przyjechało dwóch panów i kopało, wsadzili kabel i pojechali, po około miesiącu przyjechało kolejnych dwóch panów i podłączyli.

 

Gdzie mogę zapytać czy czasem nie przeoczyli wykopu u mnie?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Pytanie dotyczące światłowodu Orange

Czekaj spokojnie. Przyjadą i wykopią.