Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyszedł rachunek na inne nazwisko


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przyszedł rachunek na inne nazwisko

Dzień dobry, mój ojciec jest klientem orange, posiadamy neostradę 80 mb, waszymi klientami jesteśmy 10-11 lat, ostatnimi czasy przedstawiciele orange często dzwonili z ofertami, między innymi prądu lub nowej umowy internetowej, problem polega na tym że próbowali skontaktować się z osobą której w ogóle nie znamy i która tam nie mieszka, zignorowaliśmy to bo myśleliśmy że to zwykła pomyłka, natomiast kilka dni temu jak co miesiąc przyszedł rachunek na mojego maila za internet tylko że wystawiony nie na mojego ojca a na tą osobę z którą próbowali się skontaktować przedstawiciele, w ogóle tego pana nie znamy, mieszka 70 km od mojego miejsca zamieszkania i nie wiem jakim cudem znalazł się na moim mailu, co w tej sprawie należy zrobić? dodam jeszcze że umowa na internet skończyła się 7 października tego roku, jakieś 2 tygodnie temu może miesiąc dzwoniła pani z ofertą przedłużenia umowy, ojciec wyraził zgodę i miał być kurier z dokumentami, okazało się że te dokumenty poszły na adres tamtego pana a co dalej się z nimi dzieje nie wiadomo, miały być przesłane na nasz adres ale od tamtej pory gdy kurier dzwonił spod adresu tamtego pana cisza, proszę o rozwiązanie tego problemu

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Przyszedł rachunek na inne nazwisko

A czy adres zamieszkania się zgadza?

Jeśli nie, podejrzewam, że wystąpił jakiś szewski błąd. Warto to zgłosić na BOK.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przyszedł rachunek na inne nazwisko

Nie zgadza się ani adres ani imię i nazwisko, mieszkam w okolicach Nysy a rachunek przyszedł na jakiegoś gościa z Wrocławia, do tej pory przez lata wszystko było w porządku rachunek był zawsze wystawiony na mojego ojca a teraz ni stąd ni zowąd pomyłka 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Przyszedł rachunek na inne nazwisko

Moja siostra dostawała od sierpnia faktury na maila na kogoś dane. Wystarczył telefon na infolinie (po przebiciu się przez Maxa :D) i już ich nie dostaje. Podobno ktoś podał przez przypadek jej maila, literówka. Kontaktuj się z infolinią.