Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przerywanie internetu w neostradzie


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Przerywanie internetu w neostradzie

Może DLM (Dynamic Line Management) robi korektę parametrów linii. Przyrost błędów to jaki jest ES, SES? Na wychodzących niema też synchronizacji na maximum. . 

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@agat13 co za różnica kiedy mi się kończy umowa jak ja tu nie mam żadnej alternatywy? jak pisałam moje potrzeby zaspokoi tylko kabel a tu innego kabla nie ma i nie będzie jeszcze długo 😕

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@jaryn co potrzebujesz żeby sprawdzić o ile da się to sprawdzić? czego screeny? orange żadnych danych mi nie udostępnia.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Przerywanie internetu w neostradzie

To co było wklejane w pierwszym poście.

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

właśnie byłam znowu pozbawiona internetu. tym razem inaczej i na dłużej. i oczywiście nie mogłam tego zgłosić bo infolinia nie pracuje.... po restarcie net wrócił. to screen sprzed chwili po powrocie neta.

BeZa68_0-1622977704857.png

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53649
  • 625

Przerywanie internetu w neostradzie

@Anonim sama widzisz, jaki jest odczyt SNR. Abstrakcyjny, co ponownie wskazuje na nieprawidłowe działanie portu. Koniec umowy jest argumentem przetargowym...

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@agat13 ale ja się nie znam na tym i nie rozumiem tych danych 😕 i powiedz co z tym końcem umowy jak ja nie mam dokąd się przenieść? czy ten screen świadczy o błędach w połączeniu z ich strony? czy to może się dziać bo np, próbują naprawić?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53649
  • 625

Przerywanie internetu w neostradzie

@Anonim jeśli nie rozłącza modem, bo przecież wymieniany i linia, która monterzy sprawdzali, to na logikę zostaje tylko port. Ten odczyt z kosmosu świadczy, że coś z nim jest nie tak i tyle. Ty nie masz dokąd iść, ale operator o tym nie wie...😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Przerywanie internetu w neostradzie

wartość ES i SES jest taka sama to jest też podejrzane. 

Anonim

Nie dotyczy

Przerywanie internetu w neostradzie

@jaryn a o czym może to świadczyć? że co jest nie tak z czym?