Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie usług za granicę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Przeniesienie usług za granicę.

najpierw usługa musi być coś warta by pakować w nią większe pieniądze 😛

ja i tak płacę dużo (chociaż mniej niż jest w cenniku) w stosunku do tego co dostaję, ale się niestety przemęczę już...

Wg mnie powinna być elastyczność w doborze usług 😄

swoją drogą to ciekawe jak są podłączone miejscowości przygraniczne szczególnie np na trójstykach granic - czy z kabli polskich czy słowackich czy czeskich...to Ci zagwozdka....

podobno polacy biorą usługi na kablach słowackiego Orange ale nie wiem ile w tym prawdy jest 😛


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Przeniesienie usług za granicę.


@Piotrekk85napisał(-a)

@byczyn_86napisał(-a)

@pablusnapisał(-a)

czyli jak przeprowadzę się na Słowację to i tak muszę płacić za mój ślamazarny internet od Orange...dla mnie to bez sensu, no ale skoro tak jest...


Zawsze mozesz pociagnac kabelek z Polski na Slowacje😁


To już będzie kara za korzystanie z usługi poza lokalem 🙂 choć w nowych promocjach jest bardzo niska przy samej neo 🙂


Moze warto sie skusic🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 170
  • 786
  • 2

Przeniesienie usług za granicę.


@byczyn_86napisał(-a)

@pablusnapisał(-a)

czyli jak przeprowadzę się na Słowację to i tak muszę płacić za mój ślamazarny internet od Orange...dla mnie to bez sensu, no ale skoro tak jest...


Zawsze mozesz pociagnac kabelek z Polski na Slowacje😁


To już by była sława na całym świecie 😅 Już widzę te nagłówki w gazetach 😂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32708
  • 38350
  • 1384

Przeniesienie usług za granicę.

Fizyczny punkt instalacji musi być w odpowiednim kraju. Reszta to wzmacniacze - temat legalności jest różny 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Przeniesienie usług za granicę.

@crodlay "Neostradą z ziemi polskiej do słowackiej"😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Przeniesienie usług za granicę.

Moja koleżanka miała taki problem.

Co prawda była abonentem firmy z karczochem w logo ale nie wiem, czy udało się jej coś załatwić... a pytanie ciekawe, bo ludzie migrują w ramach UE.

poza tym @ketrasaArtur ja mówię głównie o usługach stacjonarnych.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Przeniesienie usług za granicę.

@crodlay jakbym mieszkał na pograniczu to bym tak zrobił 😄 

albo super mocną antenę na dach i jazda 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Przeniesienie usług za granicę.

@pablus z ciekawosci szukalem teraz w necie czy gdziekolwiek na swiecie jest taka usluga. Nie znalazlem zadnych informacji o transgranicznym przenoszeniu umow, uslug telekomunikacyjnych. Oczywiscie poza roamingiem


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Przeniesienie usług za granicę.

no właśnie też się nad tym zastanawiam..., bo co jeśli np ktoś często zmienia adres zamieszkania i np chce mieć ten sam numer albo koniecznie musi mieć łącze stałe a załóżmy że w jakimś kraju np nie ma umowy na czas nieokreślony. wg mnie UE powinno taką opcję wprowadzić. Skoro dla przykładu jak wysyłam list do USA to urzędy się dogadują między sobą z opłatami to u operatorów może to podobnie działać 🙂 to tylko "gdybanie" ale jakby nad tym usiąść i pomyśleć to może się coś urodzi z tego...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32708
  • 38350
  • 1384

Przeniesienie usług za granicę.

Tylko usługi satelitarne mogą być transgraniczne. Usługa stacjonarna ma swój adres instalacji.