Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie usług za granicę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Przeniesienie usług za granicę.

Czy abonenci Orange dajmy na to na Słowacji mogą przenieść obecne usługi na teren Rzeczypospolitej Polskiej i odwrotnie przy założeniu, że nowy i stary adres spełniają warunki techniczne pod kątem przyłączenia?

 

24 ODPOW. 24

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie usług za granicę.

Nie. Orange w każdym kraju jest oddzielną firmą pod kątem prawnym. To tylko wspólna marka.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 763
  • 2

Przeniesienie usług za granicę.

Nie, oferty się ze sobą nie pokrywają. Firmy funkcjonują osobno pod jedną marką.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie usług za granicę.

@pablus wydaje mi sie ze NIE. Umowa obowiazuje na terenie Polski i watpie zeby cos takiego bylo jak przeniesienie jej za granice. Orange to marka globalna ale w kazdym kraju dziala na wlasne konto😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Przeniesienie usług za granicę.

czyli jak przeprowadzę się na Słowację to i tak muszę płacić za mój ślamazarny internet od Orange...dla mnie to bez sensu, no ale skoro tak jest...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie usług za granicę.

Są oferty bez lojalki 🙂

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 763
  • 2

Przeniesienie usług za granicę.

Możesz oczywiście zerwać umowę, koszt obliczysz w mój orange. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie usług za granicę.


@pablusnapisał(-a)

czyli jak przeprowadzę się na Słowację to i tak muszę płacić za mój ślamazarny internet od Orange...dla mnie to bez sensu, no ale skoro tak jest...


Zawsze mozesz pociagnac kabelek z Polski na Slowacje😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Przeniesienie usług za granicę.

Ciekawy tematporuszyłeś @pablus. Nie spotkałem się, abyktośchciał swoje usługi przenosić do operatora zagranicznego. Jak wcześniej było napisane, Orange w każdym kraju, to osobną firma. Chyba fiolet trochę korzystniej wychodzi, ale nie z przeniesieniem usług, tylko w roamingu UE. Znajomi, którzy wyjeżdżali, brali że sobą fioletowe simki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie usług za granicę.


@byczyn_86napisał(-a)

@pablusnapisał(-a)

czyli jak przeprowadzę się na Słowację to i tak muszę płacić za mój ślamazarny internet od Orange...dla mnie to bez sensu, no ale skoro tak jest...


Zawsze mozesz pociagnac kabelek z Polski na Slowacje😁


To już będzie kara za korzystanie z usługi poza lokalem 🙂 choć w nowych promocjach jest bardzo niska przy samej neo 🙂