Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie Światłowodu


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przeniesienie Światłowodu

Dzwoniłam dzisiaj na infolinię by przenieść usługę na inny adres. Powiedzieli że technicy będą się ze mną kontaktować by umówić się na termin podłączenia. Ile czeka się na telefon od nich? Jak długo trwa oczekiwanie na przeniesienie usługi?
4 ODPOW. 4

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Przeniesienie Światłowodu

Pewnie do około 3 dni. Ja jak kontaktowałem się ostatnio w celu usunięcia kabla miedzianego z domu (przeszedłem na LTE) to w ciągu godziny oddzwonili technicy z oddziału, który obsługuje moją okolicę i powiedzieli co zrobić. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie Światłowodu

Maksymalny czas to miesiąc, uzależnione jest to od możliwości technicznych i ilości prac do wykonania, jak również ile jest podobnych zleceń w okolicy.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przeniesienie Światłowodu

A co trzeba zabrać na nowe mieszkanie(sprzęt z Orange) by mogli podlaczyc bo jutro muszę zdać klucze z obecnego mieszkania i nie będę miała możliwości wrocic. Bo mieli mi takiej odpowiedzi udzielić jak zadzwonia ale będzie za późno . W szczególności chodzi mi o ten kabel co jest przeprowadzony przez mieszkanie

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie Światłowodu

Jak masz na starym mieszkaniu światłowód, to nie wiem czy wszystko możesz sama odłączyć, szczególnie ONT. Sugerowałbym kontakt z BOK w tym zakresie.

Zwykle sprzęt pod nowy adres jest wydawany nowy, bo nie wszystkie technologie światłowodowe mają te same konfiguracje.