Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przekroczenie limitu danych


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przekroczenie limitu danych

Witam. Mam całkiem dziwny problem od kilku miesięcy. 10 dnia każdego miesiąca wifi czyli internet z rutera domowy działa tylko 3 dni po czym gdy dzwonię do Orange mówią mi że został przekroczony limit 40 giga co jest poprostu niemożliwe ponieważ ani ja ani brat nie oglądamy żadnych filmów nie pobieramy gier a tylko my w domu korzystamy z internetu. W zużyciu danych mamy wyraźnie napisane że najwięcej tracimy na youtube ale to tylko 1 giga przez niecałe dwa dni więc gdzie się podziały te 39 giga? Sytuacja powtarza się już od 3 miesięcy. 3 dni internetu i koniec. O co chodzi? Dodam że nie mamy żadnego wirusa ani nic z tych rzeczy. Wyłączone też mamy wszelkie automatyczne aktualizacje.

8 ODPOW. 8

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Przekroczenie limitu danych

Jesli mieszkasz np.w bloku i masz siec otwarta to moze poprostu ktos podlacza sie pod WiFi i za friko z netu korzysta.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przekroczenie limitu danych

Właśnie mieszkam na totalnej wsi i mam hasło i nie jest możliwocią żeby ktoś się podłączał i już dawno sprawdziliśmy tą opcję.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekroczenie limitu danych

Pokaż jakieś screeny zakreślając dane osobowe.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Przekroczenie limitu danych

Za jakich urządzeń korzystasz? Na wszystkich udało Ci się sprawdzić zużycie? Router przywracałeś do ustawień fabrycznych?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Przekroczenie limitu danych

Wiem ze pisalas/ales o tym ale moze jednak jakies aktualizacje sa i moze jednak ktos z Was oglada jakies filmy lub pobiera cos.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przekroczenie limitu danych

Już powtarzałam że jakiekolwiek aktualizacje są wyłączone i specjlnie nie oglądamy żadnych filmów ani nic. Jakoś wcześniej nie było tego problemu. Pojawil się dopiero trzy miesiace temu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przekroczenie limitu danych

Tak router był resetowany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przekroczenie limitu danych

A możesz pobrać pdf z fakturą z portalu? i tam przeanalizować zużycie - jak to wygląda? Mógłbyś wrzucić na forum zestawienia transmisji? oczywiście ukryj dane i numer usługi.