Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z neo na internet mobilny w czasie trwania umowy na pakiet LOVE


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 0

Przejście z neo na internet mobilny w czasie trwania umowy na pakiet LOVE

Witajcie

Mam neostradę 10 Mb i jest troszkę za ciasna dla mnie, o światłowodzie mogę zapomnieć, nawet 80 Mb nie chcą mi dać i raczej Orange nie będzie sobie głowy zawracał internetem kablowym na wsi.

Chcę przejść na mobilny. Mam pakiet LOVE z neo- telewizja- telefon, do końca tej umowy mam rok i teraz pytanie:

 

Czy mogę umowę aneksować i przejść z neo na mobilny czy muszę czekać do końca umowy?

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z neo na internet mobilny w czasie trwania umowy na pakiet LOVE

@mystic74 jak byś zmieniałlokalizację na miejsce, gdzie Orange nie może świadczyć umowy na kabelku, to można przejść na internet domowy LTE. Czy w trakcie umowy, bez zmiany lokalizacji? Raczej nie, ale warto zadzwonić na infolinię: 510 100 100 lub napisać na czacie w tej sprawie.

 

Jeżeli będzie możliwość przejścia z Neostrady na internet domowy LTE proponuję przed taką zmianą kupić starter Orange na kartę za 5 PLN i sprawdzić działanie Internetu. Na starterze teraz w okresie wakacji jest promocja 12 GB na 14 dni, więc wystarczy na testy. Dodatkowo 5 PLN ważne 30 dni do wykorzystania na pozostałe usługi.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Przejście z neo na internet mobilny w czasie trwania umowy na pakiet LOVE

Ja czekałem do końca umowy, nie pytałem się czy tak można zrobić ale obawiam się że nie ma na to szans.
Tak samo miałem tylko Neostradę DO 10Mb i na więcej w mojej lokalizacji nie ma szans.
Koniecznie wpierw przetestuj działanie LTE aby nie wpaść jeszcze gorzej. Jeżeli będziesz miał dobry zasięg i cztery pasma na nadajniku to polecam router Huawei B818 (taki właśnie mam i szczerze polecam).