Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście umowy na czas nieokreślony a nowa umowa


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przejście umowy na czas nieokreślony a nowa umowa

Witam,
Trochę przegapiłem sprawę internetu stacjonarnego w moim rodzinnym domu. Umowę na 24 miesiące moja mama miała do 6.12 i zauważyłem to dopiero po ostatnim rachunku i okresie rozliczenia (kilka dni i faktura za internet na kilka zl). Teraz w serwisie mój Orange widzę stawkę 160zl. Nikt nie kontaktowal się do tego czasu, aż do dzisiaj. Moja mamę poinformowano że skończyła się umowa i Pan zaproponował w sumie gorsza ofertę niż była do tej pory... W umowie niestety jest zapis o przejściu na czas nieokreślony (zapomniałem o tym) . Teraz pytanie. Kwota 160zl będzie za okres od tego miesiąca do stycznia. Czy jestem w stanie coś jeszcze zdziałać by ta opłatę zniwelowac? Jeśli umowa zostałaby zawarta np jutro to 160zl zostanie policzyne proporcjonalnie do "wykorzystanych" dni?
Z góry dzięki za odpowiedź

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście umowy na czas nieokreślony a nowa umowa

Przedłuż umowę. Niektórzy sprzedawcy mogą zmienić ofertę od następnego dnia. Wtedy na kolejnej fakturze opłaty będą proporcjonalnie rozliczone.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście umowy na czas nieokreślony a nowa umowa

Masz do wyboru opcję za 59 zł z umową na czas nieokreślony. Umowę na 24 mc gdzie 1 rok 39 a 2 rok 69 zł. Jest jeszcze umowa na 24 za 39 zl gdzie możesz dostać 1 MC za 0 zł, ale tu zależy od sprzedawcy czy ci da (nowa oferta negocjowania). Raczej wejdzie od nowego okresu rozliczeniowego.