Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Petycja o budowę światłowodu


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Petycja o budowę światłowodu

Witam jest może ktoś tutaj na forum  kto składał może petycję do Orange o budowę światłowodu dla domków jednorodzonych ? Dokładniej napisałem petycję wraz z podpisami mieszkańców mojej ulicy o budowę światłowodu .Zainteresowane  są  24 osoby  z czego z trzech domów nie chciało mi podpisać. Treść petycji jest nastepująca jak poniżej  i czy taka wystarczy ?  Poniżej petycji zrobiłem tabelkę gdzie jest Imię i Nazwisko adres i podpis zainteresowanego  i czy dla Oranga tyle wystarczy  tzn 24 podpisy i taka treść? Petycję oddałem wraz swoimi danymi w salonie Orange w poniedziałek.

 

 

Orange Polska S.A                                                                                                         Data z miejscowością

96-100 Skierniewice

Jagiellońska 34

 

"My, niżej podpisani, mieszkańcy  .....ulicy .....  zwracamy się z uprzejmą prośbą o przyłączenie naszych gospodarstw domowych do światłowodu i umożliwienia korzystania z usług świadczonych z wykorzystaniem wyżej wymienionej technologii przez Orange Polska S. A. Umotywowaniem prośby jest to chociaż by niskie prędkości świadczonych na łączach miedzianych w technologii ADSL i/lub VDSL. Umożliwienie codziennego korzystania ze światłowodu znacznie poprawi nam jakość usług sieciowych oraz pozwoli na świadczenie mieszkańcom wysokiej jakości telewizji oraz telefonii w technologi VOiP. Ponadto gospodarstwa domowe zyskają możliwość korzystania z całego wachlarza usług konwergentnych na najwyższym poziomie oferowanych przez Orange Polska S. A. dla klientów indywidualnych. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej petycji.

 

Z poważeniem w imieniu mieszkańców

 

 

10 ODPOW. 10

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Petycja o budowę światłowodu

@gregorio990 Pewnie, że taka może być...ale odpowiedzi się raczej nie spodziewaj. Mimo to, wysłać warto.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Petycja o budowę światłowodu

Pisałem do Skierniewic dwa  razy w tym roku zapytaniem o dostępność o światłowód ale odpisali że brak możliwości technicznych i nie wiadomo kiedy będzie było to wysyłane listem poleconym za potwierdzeniem odbioru i temu ta petycja i podpisy. A Teraz z petycją jest tak że zaniosłem ją do 3 salonów Orange gdzie pani powiedziała że odda to takiemu gościowi co zajmuje się u nas projektami i nawet zapisała sobie mnie w notesie : D 

 

A co masz na myśli ze odpowiedzi się raczej nie spodziewaj? Przecież to jest pismo i muszą odpowiedzieć chyba nie? Tutaj znalazłem coś podobnego i nie wiem czy to ma pokrycie z tym czy nie. Bo niby u nas też realizowany projekt POPC z którą Orange ma podpisaną umowę czy coś.

 

http://wielgowo.pl/wp-content/uploads/2017/03/odpowiedz_z_orange.pdf

http://wielgowo.pl/?p=7971

https://www.beskidmedia.pl/artykul/101/45/POPC-1-1-podpisanie-umowy-o-dofinansowanie/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Petycja o budowę światłowodu

Podasz nazwę miejscowości?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Petycja o budowę światłowodu

A na ci potrzebna miejscowość ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Petycja o budowę światłowodu

Jeśli piszesz, że u Ciebie w okolicy jest robione POPC przez Orange, to można zdobyć listę adresów objętych projektem. Ew. możesz to zrobić sam na stronie https://www.orange.pl/view/popc

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Petycja o budowę światłowodu

Adres wraz miejscowością  podsyłam na priv 🙂 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Petycja o budowę światłowodu

@gregorio990 Myślę po prostu, że "pan od projektów" i Pani z Salonu widząc potencjalnych chętnych ma większą siłę przebicia niż pismo do Skierniewic.

Czy ja wiem, czy muszą odpowiedzieć...to jest firma prywatna. Wydaje mi się, że nie ma podstaw prawnych nakazujących odpowiedzi na  wszystkie listy ani ram czasowych tym bardziej od osoby prywatnej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Petycja o budowę światłowodu

Nie tyle potrzebuję danych na priv, tylko mogę pomóc, bo szukanie dla niektórych bywa trudne. W przytoczonych przez Ciebie pismach są dane, które są publicznie dostępne w internecie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Petycja o budowę światłowodu

Okej 🙂

Ale ulicę obok mojej zrobili 🙂  A sąsiadowi na dole mojej ulicy mają w marcu robić światłowód tylko jego budynek jest pod inną nazwą ulicy ale przylega do mojej ulicy z tego co mi mówił jak mi petycję podpisywał tylko jemu zależy żeby mu do góry domu dociągnęli gdzie mieszka wyżej.