Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18821
  • 53900
  • 740

Przedłużenie umowy

@PARANOJA zaproponuj więc rozwiązanie, skoro Twierdzisz, że bzdury opisuję. Te informację podaję, które dostałem od pracownika salonu Orange, a potwierdzone są pomocą znajomemu przy przedłużaniu umowy.

Są różne pakiety OL, a w przypadku stacjonarnych usług powinno sprawy załatwiać się w salonie. Na infolinii nie pomogą tej sprawy załatwić, chyba, że przedłużasz cały pakiet.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Przedłużenie umowy

@ketrasaArtur  ale jakiego oczekujesz rozwiazania?
nie wiem dlaczego zamowienie nie zostalo wprowadzone.
kolejna rzecz to tez takie rzeczy nie zostawia sie na 4 dni przed koncem umowy, a wystarczylo na dwa tygodnie przed podejsc do tematu 😀

mozna nadal wprowadzic zmiane umowy ale data wymagana bedzie na koniec APU czyli za 6mcy umowa wejdzie w zycie.

takie rzeczy nie tylko w salonie mozna zrobic wiec nie wbijaj ludziom do glow ze tylko salon i salon i salon...


@ketrasaArturnapisał(-a)

Są różne pakiety OL, a w przypadku stacjonarnych usług powinno sprawy załatwiać się w salonie. Na infolinii nie pomogą tej sprawy załatwić, chyba, że przedłużasz cały pakiet.


a co ma Ci powiedziec czlowiek w salonie? idz panie do innego salonu/kanału i daj zarobic innym a nie mi? 😀





Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18821
  • 53900
  • 740

Przedłużenie umowy

@PARANOJA jak już wcześniej pisałem, jeżeli przedłużasz cała umowę OL, to możesz to zrobić przez infolinię lub stronę internetową.

 

Jeżeli chcesz przedłużyć umowę ale tylko na wybraną usługę z pakietu OL, to musisz go najpierw rozdzielić, zakończyć umowę a tego już na infolinii nie zrobisz. Dlatego do zakończenia umowy jet niezbędny salon lub wysłanie wypowiedzenia listownie. Telefonicznie nie zakończysz umowy.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Przedłużenie umowy


@ketrasaArturnapisał(-a)

 

Jeżeli chcesz przedłużyć umowę ale tylko na wybraną usługę z pakietu OL, to musisz go najpierw rozdzielić, zakończyć umowę a tego już na infolinii nie zrobisz. Dlatego do zakończenia umowy jet niezbędny salon lub wysłanie wypowiedzenia listownie. Telefonicznie nie zakończysz umowy.


Tak to nie wygląda i nawet nie spieraj się 😉

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18821
  • 53900
  • 740

Przedłużenie umowy

@PARANOJA to przedstaw swoje rozwiązanie, aby pomóc @gierkowicz. Ja przedstawiam sprawę popartą sytuacją, którą przeszedłem z kolegą, pomagając mu w podobnym temacie.

 

Oferta OL jest dla mnie bardzo dziwna i nieciekawa do ogarnięcia, szczególnie na styku końca i przedłużenia umowy.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Przedłużenie umowy

Niech złoży reklamację i oczekuje odpowiedzi 😉

Myślę że osoba rozpatrujaca sprawę wie co należy zrobić.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1520
  • 35

Przedłużenie umowy

@ketrasaArtur Przez infolinię również można to zrobić. 

a co się wydarzyło w rozmowie?, nie wiem. Można gdybać. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18821
  • 53900
  • 740

Przedłużenie umowy

@sebaswiderski skoro można przez infolinię, to czemu cały pakiet LO został użytkownikowi @gierkowicz przedłużony na pół roku, a nie tylko sam internet, jak chciał?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Przedłużenie umowy

wskoczyło APU bo nie bylo zmian na koncie klienta albo zamowienie ktore zlozyl sie wysypało.
nikt tutaj nie udzieli odpowiedzi co sie wydarzylo.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1520
  • 35

Przedłużenie umowy

@ketrasaArturWglądu do sprawy nie mam więc nie odpowiem co się wydarzyło i czy jest błąd Doradcy.

 

Pozdrawiam