Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy na neostradę

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

Przedłużenie umowy na neostradę

Witam,

W grudniu kończy mi się umowa na neostradę, ale nie chcę się znów wiązać dwuletnią umową bo być może w niedługim czasie podłączą mi światło. Czy jest jeszcze opcja przedłużenia umowy na 6 miesięcy? Gdy przedłużałem 2 lata temu nie miałem tej opcji do wyboru, teraz gry na swoim koncie klikam przycisk przedłuż umowę to pojawia mi się tylko oferta internetu światłowodowego, czy teraz już tylko telefonicznie przedłużę neostradę?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużenie umowy na neostradę

@connor07  jeżeli nie złożysz wypowiedzenia lub nie przedłużysz na czas oznaczony to umowa przejdzie na bezterminową, oznacza to nie mniej nie więcej tyle że będziesz mógł ją wypowiedzieć w każdej chwili. Kwota abonamentu pozostaje bez zmian a Ty masz swobodę działania co do długości trwania bezterminówki 🙂

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy na neostradę

@connor07 Jeżeli nic nie zrobisz, to na pewno umowa na Neostradę przedłuży się na czas nieokreślony. Zerknij jakie warunki przedłużenia masz w umowie, bo zapisane jest co się stanie po okresie oznaczonym.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy na neostradę

Umowa przejdzie na czas nieokreślony z tą samą ceną o ile nie było jakiegoś rabatu, który obowiązywał 24 mc.Generalnie co się wydarzy po 24 mc masz zapisane w umowie.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużenie umowy na neostradę

@connor07  jeżeli nie złożysz wypowiedzenia lub nie przedłużysz na czas oznaczony to umowa przejdzie na bezterminową, oznacza to nie mniej nie więcej tyle że będziesz mógł ją wypowiedzieć w każdej chwili. Kwota abonamentu pozostaje bez zmian a Ty masz swobodę działania co do długości trwania bezterminówki 🙂

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

Przedłużenie umowy na neostradę

W umowie, którą dostałem na maila nie ma informacji co się wydarzy po okresie oznaczonym, ale zapewne będzie tak jak mówisz @slav72.