Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 i brak internetu

[ Edytowane ]

Temat przeniesiony z Modemy i routery do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

Miałbym pytanie ponieważ na routerze świeca mi się lampki od zasilania jedna a druga że jest włączone wi fi. Poza tymi diodami nic więcej nie widać. Na komputerze i telefonie pokazuje się zasięg jednakże jest informacja że brak sieci. Jak mógłbym naprawić ten problem. Z góry dziękuję i pozdrawia

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1617
  • 1514
  • 90

@Michas777  Jeżeli modem jest prawidłowo podłączony do gniazda, to brak synchronizacji. Czy dioda DSL świeci na zielono ? Jeżeli nie, to sprawa dla technika. Musisz zgłosić przez czat lub infolinię.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

A czy reset coś pomoże czy poprostu zgłosić się do salonu? Dioda od DSL nie świeci wogole jedynie jak wska, ale wyżej zasilanie i wi fi. Te diody się świecą na zielono 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1617
  • 1514
  • 90

@Michas777 Zgłosić telefonicznie. Jak DSL się nie świeci to a)modem padł po burzy b)przerwa na linii

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy