Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Programy antywirusowe.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Programy antywirusowe.

Ciekawi mnie Wasze zdanie na temat programów antywirusowych. Które polecacie a które nie i dlaczego.

Ja mam Comodo Internet Security Premium 10 i jestem z niego zadowolony.

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Programy antywirusowe.

Ja mam w system wbudowany Windows Defender, z możliwością skanowania offline trudniejszych przypadków. Kiedyś korzystałem z dwóch na Windows 7, ale nie polecam takiej nadgorliwości. Win 10 zapewnia mi ochronę systemu w tle.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Programy antywirusowe.

Ja uzywam tylko windows defendera, jak się dużo nie pobiera, to w zupełności wystarczy.

 

Nod32 jest dobry, a z darmowych avast znów zaczął mieć sporą wykrywalność.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Programy antywirusowe.

Ja zapodałem Mcafee Total Protection dlatego że posiada ochronę sieci domowej na której są widoczne urządzenia podpięte do sieci i posiada Mcafee web advisor.Dla mnie bardzo wazne dodatki.Pewnie inne antywirusy posiadają podobne opcje ale ja jakoś przyzwyczaiłem sie do Mcafee.Dodatkowo Malwarebytes Anti-Malware


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Programy antywirusowe.

Dodatkowo polecam użyć od czasu do czasu AdwCleaner osobom, co często odwiedzają nieciekawe strony (if u know what i mean). Niektórzy instalują sobie jakieś antywirusy z firewallami, których nie potrafią ustawić i potem się dziwią, że im internet muli albo strony są całkowicie blokowane. Dla większości osób wystarczy zwykły avast, który nie odstaje wcale tak bardzo od tych płatnych.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Programy antywirusowe.

Dobra jest też dodatkowa ochrona jaką daje Cyber Tarcza.

Anonim

Nie dotyczy

Programy antywirusowe.

Bez tytułu.png

Taki komunikat ze strony w niektórych przypadkach