Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy ze Steam

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 142
  • 1

Problemy ze Steam

Chunin_0-1617353061618.png

Ja u siebie nie widzę żadnego problemu.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy ze Steam

Problem rozwiązany, a raczej zlokalizowany. 

To zależy od gry, są gry które pobierają się wolniej (pewnie obciążone serwery albo dziwna kompresja, która może być przyczyną), a są gry które lecą nawet i po 600 Mbps: 

 

steam.png

 

Tu akurat pobierałem GTA 4. Także nie jest to problem od Orange. Z Origina i Battle.net idzie prawie że pełna prędkość (60-100 MB/s). Nie oczekuję pełnej, wiadomo - internet domowy, ale jest dobrze 🙂 Patrząc na opinie - nie sądziłem, że będę tak zadowolony z tego łącza. 

Także dzięki za pomoc wszystkim!


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Problemy ze Steam

@Anonim: wszyscy bardzo się cieszmy że problem który zgłosiłeś na forum de facto nie istnieje. Wszak problemy, podobnie jak smoki, mogą nieistnieć na wiele różnych sposobów...

Anonim

Nie dotyczy

Problemy ze Steam

A mógłbyś powiedzieć o co Ci chodzi? 

Na początku myślałem, że problem leży po stronie Orange bo z innych serwisów idzie normalnie, zapytałem na forum, potem przebadałem wątek i okazało się, że problem jest - ale nie ze strony Orange. Więc de facto Twój post nie powinien istnieć, gdyż problem nie jest jak smok - ale nie leży po stronie Orange. Wybadałem, zostawiam wątek dla potomnych i tyle. Po co ten przytyk? 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Problemy ze Steam

@Anonim: OK, sorry jeśli Cię uraziłem. Po prostu te niewielkie różnice w parametrach wydały mi się nieistotne, z każdego praktycznego punktu widzenia. Ale oczywiści YMMV, odpowiednim wzmacniaczem to i smoki da się do istnienia powołać.

 

Anonim

Nie dotyczy

Problemy ze Steam

Nie ma problemu, tylko niesprawiedliwym jest mówienie, że problem nie istnieje 🙂
Gdyby nie istniał, tego wątku również by nie było.


Po prostu z ciekawości chciałem dopytać, może ktoś miał takie same problemy i znałby rozwiązanie, a okazało się że wina jest po stronie Steama i problem jest tak naprawdę "nierozwiązywalny" ;D 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problemy ze Steam

Spokojnie Panowie nic się nie stało. Mi nikt nie płaci za porady czy pisanie na forum. Pytać każdy może a odpowiedź można udzielić lub nie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Problemy ze Steam

@marder @Anonim : też uważam że posty mieszczą się w granicach dopuszczalnych netykietą i regulaminem. Jednakże, jeśli @Anonim czuje się urażony i uważa inaczej to po prostu poproszę moderatora o skasowanie mojego komentarza. Sami jak wiecie nie możemy swoich postów usuwać...

@Anonim: czy życzysz sobie tego?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy ze Steam

W żadnym wypadku nie czuje się urażony!

Bardziej chodziło mi o sens Twojego posta, problem został zlokalizowany i wątek powinien zostać zakończony, a insynuacje, jakoby problem nie istniał były IMO niesprawiedliwe 😉 

 

Nie ma co usuwać!